Laptop választás?

Figyelt kérdés

Sziasztok,laptopot szeretnék venni a közeljövőben,de sajnos

egyátalán nem értek a gépekhez.Filmnézésre,játékokhoz (Cabal,Sims3 pl)az ár egyenlőre nem fontos de jó lenne 50-120e-ig :D 17/L



2013. máj. 28. 19:22
 1/4 anonim válasza:
100%

Én ajánlom az újabb ASUS-okat és az Acerek is elég jók. (Utóbbi olcsóbb és kb. ugyanazt a minőséget hozza)

De igazából bármilyen laptopmárka jó már, hiszen egymással versengenek, jókat gyártanak. A leírásokat figyeld, hogy melyiknél több a RAM, a belső memória :)

2013. máj. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Acer-t ha lehet, kerüld.. érdemes a nagyobb laptopmárkák közül választanod, Dell, HP, esetleg Lenovo.


Az is kérdés, hogy új vagy használt gép érdekel.


Új laptopot nem kapsz 50ezerért, 80e+ fölött kezdődnek, de őket nem tudom ajánlani. 120ért vannak olyan gépek, amik jónak számítanak.


A megadott keretből töksokfajta használt gépet ki lehet hozni, 50ezerért használtan már tudsz venni az elképzelésednek megfelelő gépet, de persze minden további +10e Ft-tal egyre minőségibb gépekhez juthatsz hozzá.


Mondok példát, a használt "piac" úgy működik, hogy megveszel egy gépet 120ezerért, fél év használat után már csak 70-80e körül tudod eladni (vagy megvenni).


Adott esetben írj privátot, tudok segíteni.

2013. máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nincs semmi baj az acer-ral, 2009 őszén vettem az acer laptopom, egyszer a töltője ment tönkre, még garanciába cserélték, mert időn belül volt, de ha nem is cserélték volna nincs gond, mert olcsón meg lehetne úszni, nem belső tartozék.

2 évig hurcoltam elég sokat, bulikat élt túl, nem is egyet, elég sokat megy torrent miatt, szóval használom.

szóval tudom ajánlani az aer laptopokat.

2013. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jah, mert neked megy az acered, ajánlod. Remek.


Azt ugye tudod, hogy az Acer, mint gyártó, hol helyezkedik el a laptopgyártók rangsorában, melyet minőség, megbízhatóság, garancia szempontokból állítottak? Elég rossz helyen.

2013. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!