Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung Galaxy Tab 2 vs. Ipad...

Samsung Galaxy Tab 2 vs. Ipad mini?

Figyelt kérdés

Az ipad mini-hez "volt szerencsém" olyan formában hogy koleganőm vette amerikában, de mivel nem ért hozzá, megkért állítsam neki be. Mivel addig nekem sem volt még dolgom apple termékkel, elég nagyot csalódtam hogy itthon mennyire rosszul lehet kihasználni, mivel szinte minden program fizetős. Szóval csalódtam.

Samsugot ajánlottak helyette, hogy azt jobban megéri venni.

Tapasztalatok?



2013. máj. 28. 19:45
1 2
 11/13 aHermann ***** válasza:

Úgy látom sok rossz tapasztalatod van az iPad Mini-vel, pedig nem rossz cucc az.


Ha nem jött be az alma, akkor Samsung helyett én inkább a Nexus 7-est javaslom, ár-értékarányban és érzetben is jobb a Samunál. iPad Mininél pedig lényegesen olcsóbb, és nem feltétlenül rosszabb nála.

2013. máj. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt Galaxy Tabom. Ne vegyél mert borzalmasan rossz. Most iPad Minim van és a legjobb ami létezik!
2013. máj. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Galaxy Tabot semmiképp. Az iPad Mini? Na az Cool! Mindent ingyen szedtem le rá. Szótár, játék, zene, film, programok... Minden totál ingyen. Nulla Forintért! Jó, mi? ;-)
2013. máj. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!