Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360-ra miért nincsenek...

Xbox 360-ra miért nincsenek normális Exclusive játékok?

Figyelt kérdés
God of War, Forza oké elmegy, de ezek az arcade marhaságok még is mik akarnak lenni? :D PS 3-on meg van Uncharted, Infamous, The Last of Us meg a többi marhaság amik sokkal jobbak. Pedig azt olvastam meg néztem, hogy ps 3-ra marha nehéz a programozás ezért először xbox-ra csinálnak mindent aztán a sony termékére. Az xbox-on még a grafikai is jobb elvileg. Akkor miért nincs rá egy normális exclusive játék? :D

2013. máj. 29. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

God of War PS3 exkluzív, epic fail.

Egyébként Gears of War, Mass Effect, Forza, Halo, Minecraft, Alan Wake, Fable, ezek mind elég jó játékok.

2013. máj. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja az Gears of War, nem god of war-t akartam írni.
2013. máj. 29. 17:58
 3/12 anonim ***** válasza:
Az xbox csak a multiplatform játékokban jobb, az ok pedig ott van a leírásodban: először boxra készülnek a cuccok, aztán portolják (általában elég fosul) PS-re. Viszont a PS-nek elvileg valamivel jobb a hardvere, ez az exkluzívoknál látszik meg. Az meg hogy kinek mi normális személyfüggő :D . Nekem PS-em van, de pl. nagyon örülnék, ha lenne rá Halo...
2013. máj. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyszerű a válasz: Sony-nak rengeteg first-party studio-ja van (erre nem tudom létezik-e magyar szó, legyen az, hogy Sony saját stúdiója), akik mivel a Sony tulajdonában állnak, természetesen csak a Sony készülékeire fognak játékot csinálni. Ezek a csapatok ráadásul nem is akárkik, hanem nagyon profi stúdiók, akik tudják hogy kell jó játékot készíteni.

Ezzel ellentétben Mirosoft-nak sokkal kevesebb ilyen játékfejlesztő stúdiója van, sok exkluzív játékukat nem is first party stúdiók csinálták, csak az MS nagyon sokat fizetett, hogy az csak Xbox-ra jelenjen meg, de ezek is már egyre ritkábbak.


#3


Igen, ott a Halo, de ezen kívül nem sokat tudsz mondani.

2013. máj. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazából a Gears of War mind a 3 része meg van de kb a 3. rész bénázásai után már a Judgementre nem is éreztem késztetést. Ha ezt annó tudom akkor ps3-at veszek... Köszi a válaszokat!
2013. máj. 30. 15:01
 6/12 anonim ***** válasza:

#4


pont ezért vettem PS-t :D

2013. máj. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Krisipoke ***** válasza:

A legtöbb jó exkluzív amúgy Nintendo-ra van, és a legtöbbet az ő studiói csinálják, bár nem az összeset. Szokták is mondani, hogy a Nintendo túl jó ebben, és nem ad sok levegőt a 3rd party fejlesztőknek. :D

Ennek csak az a hátulütője sajnos, hogy így kevesebb multiplatform cím van rá.


Egyébként nincs jobb grafikája az X360-nak, mint a PS3-nak. A sima, első Xbox-nak viszont jobb a grafikája, mint a PS2-nek.

2013. máj. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem elég tré ,hogy valaki az exluziv játékok miatt dönt. Még megértem ,hogy ha sokkal több lenne. De csak pár darab van. Szóval szerintem tök mindegy
2013. júl. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Krisipoke ***** válasza:

Egyáltalán nem tré, szerintem ez a legértelmesebb döntési ok. Most kit érdekel, hogy melyiknek van mondjuk kicsit erősebb processzora, ha a másikra van 5 játék, ami sokkal jobban érdekel.


Egyébként Nintendo konzolokra rengeteg az exkluzív játék, és igazából (sajnos) a fantasztikus játékok 60%-át ezek teszik csak ki...

2013. júl. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az 1. kommentelőt kijavítanám, a Mass Efect nem xbox exclusive. Egyébként meg sokkal több nagy exclusive játék van ps3-ra mint X-box 360-ra, mint pl: Motorstorm, Little Big Planet, Uncharted, Heavy Rain, Ratchet and Clank, Last of Us, God of War, Beyond, Resistance.... most csak ennyi jut eszembe, de van még pár.
2013. aug. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!