XBox 360-al kapcsolatos hozzáértő segítene az alábbi kérdések válaszolásával?

Figyelt kérdés

Nekem bőven elég egy igen/nem is. Úgy gondoltam, hogy vásárolok 1 HDMI-s xBox 360-at. Eddig PC-s user voltam, de ki szeretném próbálni és után az újabb generációval süvíteni. Azonban tudatlan vagyok így ezekre lennék kíváncsi:


1: Ha HDMI-s az XBOX akkor az egy újabb fajta xbox (nem a slimre gondolom hanem a jasper alaplaposra)?

2: Lehet bármilyen szerelés nélkül Flash-elni egy BOX-ot? (olyanokat láttam hogy szét kell őket kapni és utána kábelokkal szórakozni stb..)

3: Lehet külső vinyóról/PenDrive-ról játékokat futtatni.

4: Ha flashelek egy xBox-ot akkor tudok online játszani?


Elnézés a Warezolós kérdésekért, de úgy gondoltam hogy ezt a fél évet (legalábbis amíg nem lesz az új generáció) így szeretnék játszani ha lehetséges.


Köszönöm a kérdéseket és a türelmet!



2013. máj. 29. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:

asszem igen

nem

nem

nem, mert bannolnak és kiütik a boxod.

Üdv.:)

2013. máj. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Régebbi xbox is lehet HDMI-s. Attól függ milyen alaplap van benne.

2. nem. Mindig szét kell szedni, mert a meghajtót flashelik.

3. Nem. Csak RGH-nál, ami nem ugyan az mint a flash. RGH-nál egy chipet raknak a gépbe és így HDD/pendrive-ról tudsz játékokat futtatni.

4. Flash/RGH-val lehet multizni, de én nem csinálnám! Mert bannolják az xboxot és soha többet nem lehet felmenni vele livera.

2013. máj. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A többi kérdésre meg van a válasz.

Tudsz Live-on játszani de ahhoz a "Dual Nand" + RGH kell az olyan mintha 2géped lenne.(Kb:25.000Ft-ért csinálják meg)

2013. máj. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, örök hála! ;)
2013. jún. 1. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!