Könyvborító kérdése:

Tanácstalan vagyok - már régóta szeretnék venni egy E-Hegedűt, viszont nem tudom milyet vegyek. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval szeretnék venni egy elektromos hegedűt, viszonylag jó árban, de nem igazán ismerem a márkákat és nem tudom, hogy milyet éri meg venni.

Eddig ilyeneket néztem:

Harley Benton HBV 840 Set

[link]

(erről, igaz gitárnál olvastam, de nem sok jót írtak erről a márkáról )


Stagg EV

[link]


Classic Cantabile EV-81

[link]


Jelenleg ennyi.

Ja meg persze tudnék külföldről is rendelni, ami sokkal olcsóbb lenne, csak félek, hogy útközben megsérül, vagy átvernek és még sem jön meg a hegedű, de a rászánt pénz meg oda van..

Előre is köszönöm a segítséget! :)



#hangszer #hegedű #Stagg #elektromos hegedű #Harley Benton HBV 840 Set #Classic Cantabile EV-81
2013. máj. 30. 09:02
 1/1 anonim válasza:
nekem Staggom van ... semmi extra,ha nem jársz fellépésekre vele csak otthon használod akkor untig elég ha valami jobbat akarsz arra már többet kell költeni... egyébként a jobbak közül a yamahákat dicsérik.
2013. jún. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!