Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » WayteQ xTAB-70dci, meg merjem...

WayteQ xTAB-70dci, meg merjem venni?

Figyelt kérdés

35000 kb. a maximum amit a gépre szánok.

Nagyrészt csak otthon használnám asztali gép/laptop helyettesítőként;wifiről.

Leginkább netezésre, játékra szeretném használni.

Fontos lenne, hogy lehessen hozzá billentyűzetet is venni/csatlakoztatni.

Szerintetek ez a gép megfelelne az elvárásaimnak?



2013. jún. 2. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Megfelel arra, amire kell. Sőt, mindenre megfelel, mert minden elmegy rajta, netezni is jól lehet rajta, teljesen rendben van az egész. Még Android 4.2.2-t is megkapta, ami elég nagy szám.

Igazából egyetlen egy hátránya van, az aksija nem valami nagy, de ha otthon használod akkor azzal sem lesz gond.

2013. jún. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vigyázz rá mert ezekhez nincs alkatrész.
2013. jún. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2


Kap rá egy év garanciát, Wayteq support meg az egyik legjobb itthon, szervizbe meg van alkatrész. Az emberek 99%-a amúgy sem magának javítja a cuccait, ha tönkre megy.

2013. jún. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem lenne túl kicsi? Nézegettem a méretét és alig nagyobb, mint egy méretesebb mobil.Viszont a videókban nem tûnik annyira kis méretûnek. Kényelmesen lehetne egy ekkorát használni?
2013. jún. 3. 05:12
 5/5 anonim ***** válasza:
7" szerintem a legjobb méret. 10" hatalmas, két kézzel is nehezen használható, szerintem még otthon is használhatatlan. 7" az azért jóval nagyobb, mint egy nagyobb mobil, de azért jól használható, nem kicsi egyáltalán használat közben. Még esetleg a 8"-esek sem rosszak, bár azok is már épp kezdenek nagyok lenni.
2013. jún. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!