Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a baja a hangfalszettemnek?

Mi a baja a hangfalszettemnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szombaton vettem egy Logitech Z313-as 2.1-es Aktív hangfal-at. És azt vettem ma észre mikor a távirányítón lévő gombbal be illetve ki kapcsolom a készüléket 1mp-re hangot ad ki a 2 magas sugárzója.

Lehet azért, mert ma kihúztam az áramból és utána meg bekapcsoltam a gombbal és a távirányítón lévő égő ki is villant. Tegnap még nem vettem észre, hogy hangot adna ki habár lehet azért mert nem is figyeltem annyira rá. De ez most valami hiba, hogy be illetve ki kapcsoláskor hangot ad ki 1mp-re?

Apukám szerint azért, mert feszültség alá kerül a hangszóró. De szerintem meg valami baja van.



2013. jún. 4. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs baja.
2013. jún. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm.
2013. jún. 4. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!