Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja a gépnek vagy az 5.1...

Mi baja a gépnek vagy az 5.1 hangfalszettemnek?

Figyelt kérdés

Van egy 5.1 hangfalszettem de néha Pl mikor valaki bejelentkezik MSN-be és lejátsza a hangot olyanokat durran hogy az már elviselhetlen. Gondolom ha nincs hang lejátszás akkor a számítógép némítja a kimenetet és ennek visszakapcsolása okozhat ilyet ASUS M4A785TD-V EVO alaplapom van és a hangkártyám integrált 7.1 VIA HD Audio

Mitől lehet ez és mególdható-e a probléa?


2012. jan. 27. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen a hangfaélszett??
2012. jan. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vedd lejjebb a basszust, ha arra gondolsz
2012. jan. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Wgy régi eltron

Házimozihoz való

2012. jan. 27. 13:44
 4/8 A kérdező kommentje:

Be van kapcsolva a bass boost 6. fokozatra mert másként nem működik pl zenehallgatáskor meg régebbi játékoknál a mélynyomó

De ennek van valami köze ahhoz hogy néhányszor mikor a gép hangot ad "nem mindig" akkor durran egyet a mély?

2012. jan. 27. 13:49
 5/8 A kérdező kommentje:
2012. jan. 27. 13:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem egy mai darab az tény. Más hangfalszettel próbáltad már? Nem hinném, hogy az alaplap csinálná.

Az igaz, hogy amikor nincs hang akkor némítja a kimeneteket. Valószínűleg amikor kapja a ˝hangot˝ akkor picivel több áramot vesz fel és pukkan. Szerintem vmi olyan kütyü kéne ami nem egyből adja neki az áramot hanem fokozatosan. Ezalatt nem azt értem, hogy pár mp után, hanem 1/2mp-n belül mondjuk. Remélem érted.

2012. jan. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen értem mire gondolsz

De közben megoldottam asszem

Letöltöttem az Asus honlapjáról a régebbi drivert

és még nem csinált ilyet egyenlőre azért köszönm a váalszokat

2012. jan. 28. 13:26
 8/8 A kérdező kommentje:
Jah természetesen ment a zöld
2012. jan. 28. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!