Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol tudnék venni olyan dolgot...

Hol tudnék venni olyan dolgot amin vannak gombok és mondjuk ha egyiket meg nyomom pirosan világit ha másikat meg akkor lámpa?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne mellesleg nevét sem tudom. :S

2013. jún. 5. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Nyelvtankönyvnek hívják! Azt kell kérned a boltban!
2013. jún. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod de csak normális emberektől kérdeztem. :) Mellesleg nem tudtam jobban megfogalmazni.
2013. jún. 5. 14:41
 3/9 anonim ***** válasza:
2013. jún. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"egyiket meg nyomom pirosan világit ha másikat meg akkor lámpa" ennek szerinted tényleg van értelme?

Ha félreteszem a szöveg értelmetlenségét és megpróbálom kitalálni, hogy szeretnél, akkor sem megy. Eddig ami összeállt: egy valami, amin két domb van: az egyiket megnyomva piros LED gyullad ki, a másikat megnyomva egy fehér fényű ég.

Esetleg ha leírnád, hogy miért van pont egy ilyenre szükséged, akkor talán érdemi segítséget is kapnál.

2013. jún. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Van egy M4es Air softom és abba beletudnám rakni és akkor lézeres fegyver végülis.Azért szeretnék egy ilyet.
2013. jún. 5. 14:52
 6/9 A kérdező kommentje:
5ödik válaszoló:Nem lámpára gondoltam hanem csak ilyen 5cm hosszú valamire. Ma még játékboltban megnézem hátha lehet kapni.
2013. jún. 5. 14:53
 7/9 anonim ***** válasza:
2013. jún. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Megtaláltam.

[link]

ilyen kéne csak nem toll formájában. :D

2013. jún. 5. 15:03
 9/9 A kérdező kommentje:
Na miinegy törlöm az egészet végre megtaláltam..
2013. jún. 5. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!