Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nekem egy Sencor Element 7v3...

Nekem egy Sencor Element 7v3 tabletem van 1 hónapja! Az lenne a bajom hogy amikor bekapcsolom akkor mint mindig elkezd betölteni egy ANDROID felirat és semmi! Ezt a feliratot tölti és nem csinál semmit! Mit tegyek? És hogyan lehet resetelni?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!

2013. jún. 5. 15:26
 1/7 anonim válasza:
asszem vigyétek el szervízbe.
2013. jún. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De resetelni hogy lehet?
2013. jún. 5. 18:52
 3/7 aHermann ***** válasza:

Próbálj belépni Recovery Mode-ba. Az a legtöbb androidos kütyünél általában a hangerő le és a bekapcsológomb kb. 10 mp-ig tartó egyidejű nyomásakor sikerül. Ha ide enged a tablet belépni, akkor már ott meg fogod találni a factory reset parancsot. Lépkedni és OK-zni a recovery-ben szintén a hangerő gombokkal ill. a bekapcsoló gombbal lehet általában.


Üdv.

2013. jún. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos így sem akar működni! A hangerő 2 gombját nyomtam aztán a hangerő 2 gombját és a bekapcsgombot aztán ezeket akkor amikor az ANDROID feliratot írja de semmi!
2013. jún. 17. 20:39
 5/7 aHermann ***** válasza:

Szerintem csak a hangerő le gombot tartsd erősen lenyomva, ne mindkettőt! És miközben erősen nyomod és nyomva tartod a hangerő le gombot nyomd be a bekapcsoló gombot és ne is engedd el őket legalább 10 mp-ig.


Ha tényleg nem megy így sem, akkor nem tudom mit lehet még tenni a szervizen kívül. Esetleg keress rá google-val, hátha ennél a típusnál másképpen lehet belépni recovery-be!

2013. jún. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én ugyan ebben a cipőben járok de ha nyomom a lefelégombot hangerőét akkor be jön de csak annyi hogy biztonsági üzemmód de ott semmit sem lehet csinálni ugy hogy ha rá jöttél légy szives ird már meg hogy hogyan lehet resetelni mert igy csak a gogle fiókkal van eltelve de azt sajnos nem tudom akkor mi a teendő
2014. jan. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alekszisz válasza:
Sikerült resetelni? nekem ugyan ez a problémám, és be tudok lépni a recovery mode-ba de onnan már nem tudom kiválasztani hogy melyik lehetőséget szeretném, nem tudom hogy melyik az "enter"
2014. febr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!