Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox360 Slim-en belül milyent...

Pow4 kérdése:

Xbox360 Slim-en belül milyent vegyek?

Figyelt kérdés

Tudom hogy 250 hdd-s a jó. De ha nekem nem lessz live om mert nincs netem akkor nem elég a 4gb-os?

És tudni szeretném hogy véleményetek szerint mennyiért kapok legolcsóbban egy 250 gb- osat.



2013. jún. 5. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:

A 250GB-ost nem a Live miatt kell venni,hanem azért,hogy fel tudd telepíteni a játékokat a HDD-re,így kíméled az olvasót,csendesebb lesz a gép,és gyorsabbak lesznek a betöltések.

A Live pedig azért lenne jó,mert a Silver tagság ingyenes ami pont elég arra,hogy a játékokhoz letöltődjenek a patch-ek (javítások) mivel 90%-uk hibásan jön ki,ezeket pedig később orvosolják fejlesztők.


A Konzol Stúdió oldalán most 51.990 a 250GB-os Slim

2013. jún. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ment a zöld kéz :D
2013. jún. 11. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!