Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Üdv, tegnap az xbox360 vezeték...

Polassj4 kérdése:

Üdv, tegnap az xbox360 vezeték nélküli kontrollerem elkezdett szarakodni, van hogy percenként lekapcsolódik azzal hogy "please reconnect the controller". Mi lehet a gond? Hogy oldható meg?

Figyelt kérdés

Kb 5 napja cseréltem le az eredeti elemeket, olcsó elemekre, de csak tegnap kezdett jelentkezni a probléma!

hatótávval nem lehet gond kb fél méterre játszok az xboxtól,nincs előtte semmi ami zavarhatná!


2013. jún. 5. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Lemerültek az elemek.
2013. jún. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem pont ugyan ilyen problémám volt karácsony előtt,pedig 2400mA tölthető Energizer elemeim voltak irány a Konzolok Szervize,ott sikerült kideríteni,hogy az elemtartó belső része el oxidálódott,mivel egy ott levő kontrollerével kicseréltük,és azzal tökéletesen működött.

Vettem hozzá egy Plax & Charge kitt-et azóta nincs ilyen gond és elemet sem kell venni + játék közben is tölthető.


[link]

2013. jún. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hála az égnek tényleg csak a rossz minőségű elemek voltak a hunyók,de mindenképp veszek majd egy ilyen Play & Charge kit-et! köszönöm a gyors válaszokat:)
2013. jún. 8. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!