Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom az iTunes program...

Katalin1000000 kérdése:

Hogyan tudom az iTunes program segítségével elmenteni a laptopomra az iPod classic tartalmát, hogy később vissza tudjam tölteni?

Figyelt kérdés
Ugyanis nem működik az iPodom, és a gyári beállítások visszaállításával próbálnám rendbehozni, de ezzel mindent ki fogok törölni.

#iPod #iTunes #iPod tartalom mentése számítógépre
2013. jún. 6. 18:56
 1/1 anonim válasza:

Hello !


Kimásolod az összes fájlt az Ipodról és mint a egy fálj másolásánál a Laptopodon csinálsz egy mappát és oda beilleszted. Nem mindig sikerül. Vagy a másik verzió az, hogy egyenként kimásolod a zene címét és annak is csinálsz egy mappát és azt majd vissza tudod rakni. Gyári visszaállítást nem ajánlom, mert akkor már nem fogod tudni haszni csak Apple gépen. Mert én Pc-n használom.

2014. jún. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!