A tableteket ugyanolyan célokra lehet használni, mint a számítógépeket? Ha igen, milyen ár és márka a jó kategória?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, hogy Word-öt mondjuk tudok-e rajta használni stb.

2013. jún. 6. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz rajta használni csak valami butított szövegszerkesztőt. Nem nem arra való mint a pc. Ha olyat akarsz mégis, akkor ms surface pro. De az iszonyat drága. Ezek netezni, filmezgetni valók.
2013. jún. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én nagyon ritkán gépelek rajta, de persze vannak programok, amik kifejezetten jók Androidon. szerintem nagyon tré virtuális billentyűn sokat gépelni, de persze egy külső hardverrel ez is megoldható. ha sokat cipeled, akkor kifejezetten kényelmes, de inkább tartalomfogyasztásra ajánlott mint készítésre. márkát sajnos nem tudok mondani, nekem egy Concorde Novum van, az 60k volt decemberben (almás cuccokat én kifejezetten kerülöm, arról nem tudok mit írni). :-)
2013. jún. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 aHermann ***** válasza:

Én a Nexus 7-est javaslom tabletnek. A legjobb ár-érték arányú kütyü jelenleg a piacon véleményem szerint.


Keress rá a "Nexus 7"-re itt a gyiken. Rengeteg topicot fogsz találni, amikben meg fogod kapni a kérdéseidre a választ!

2013. jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Lehet, mégsem ez a nekem való kütyü... :)
2013. jún. 8. 17:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hülye embereknek való, szóval tényleg ne vegyél táblagépet ;-)
2013. jún. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!