Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miben jobbak az Opelek mint a...

Miben jobbak az Opelek mint a Fordok? Álltalánosságban kérdezem, csakmert az ittlevők 80%-a utálja a Fordokat, de isteníti az Opeleket, pedig egy kategória, ugyanolyan meghibásodási átlaggal.

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 12:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
azért, mert az itteni válaszolók 80%ának F Astrája vagy A Vectrája van, amit kb 80 000 forintért vásárolt. Én is utálnám így a drágább Fordokat.
2010. júl. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%

Én Fordba utálom a személyautót, mert nem éri meg az érét és a belseje elég gyér, de a transitot (régebbieket) pedig imádom, mert nagyon erős és elnyűhetetlen. Ez az újakra már sajnos nem igaz, mert abba hulladék a motor.

Opelbe meg egy omegám van, és hát a Ford személyautókat veri minden irányból:)

2010. júl. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
mindkettő szar csak a BMW mert csak 4,5öt fogyaszt hegynek felfele!
2010. júl. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Első válaszolónak nagyon igaza van! Én is ezt tapasztalom. Ha valaki autóvásárlási tanácsot kér, az esetek szinte 90%-ában F Astrát, A Vectrát, vagy valami 25 éves roncs BMW-t javasolnak.
2010. júl. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Na, látom csak emlegetnem kellett a BMW-t, máris megelőztek egy BMW-s hozzászólással. :D
2010. júl. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Amúgy nem rosszak a Fordok szerintem, bár nekem még nem volt.

Azt viszont nem értem, hogy mért meg el egyre több autógyártó, erre az elnagyolt, "felfújt", mindent legömbölyítő és gömbölyded, minél nagyobbnak látsszon, de közbe tele van kihasználatlan helyekkel stílusba.

Hogy a Fordoknál maradjunk, az előző szériás Fiesta szerintem egy nagyon pofás, szép kisautó volt. Ezzel szemben az új szerintem baromi undorító.

2010. júl. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
hát, azért a Fordnak sokkal jobb a futóműve szóval nem mondanám, hogy az Opel jobb
2010. júl. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

14:56:


Ne legyél elszállva se magadtól, se az autódtól.


Fordba is van megbízhatóbb is, megbízhatatlanabb is.

Fordba is van szebb is, csúnyább is.

Fordba is van gyorsabb is, lassabb is.

Fordba is van felszereltebb is, alacsonyabb felszereltségű is.

Fordba is van jobb is, rosszabb is.


Akkor meg miről beszélünk, hogy az Omegád veri a Fordokat minden irányból?

2010. júl. 18. 23:05
 9/15 anonim ***** válasza:

A Fordok fő hibája, hogy a nagygenerál után 2 héttel már simán otthagy a pusztaközepén ha olyan kedve van.

Ami azért egy opelra annyira már nemjellemző.

Nagy reklámot már nemakarok csinálni, mert leszarom, úgyis mindenki a vétel árat nézi, és nemgondolkodik hosszú távon, de azért egy mondatban megemlíteném, Toyotám van, és volt elötte opelem. A Toyota minden tekintetben kategóriákkal jobb mint az opel, vagy a ford, stb stb. Egy rohadt megbízható kényelmes takarékos erős autó.

2010. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek:


Te minek teszel fel kérdést, ha a válaszoló nagyképű, mert elmondja a saját véleményét?


Fordba is van megbízhatóbb is, megbízhatatlanabb is.-> Igen, mint írtam a Transitok jók, de abból is csak a régebbi szériák.

Fordba is van szebb is, csúnyább is.-> Nem viatkozom, mert egyedül a focus jó.


Fordba is van gyorsabb is, lassabb is.->Mondj egy igazán gyors tempós modellt.


Fordba is van felszereltebb is, alacsonyabb felszereltségű is.-> Egynek sincs olyan felszereltsége mint egy Opelnek.


Fordba is van jobb is, rosszabb is.-> Pár régi modellnél kimerül a jó fogalma.


És ezt a kérdést felesleges volt kiírni is, mert látszik rajtad, hogy elfogult vagy a Ford irányába. Én úgy írtam le a véleményem, hogy Opelom van itthon és Fordot veztek munkába. Transitot imádom szeretem, nem cserélném el semmire, mert megölhetetlen. Ettől függetlenül mégis inkább Opel, mert a személyautója a Fordnak szvsz szar.

Legjobb barátomnak az új focusa van. A 2 éves autó jobban csattog, zörög kerepel, mint az én 10 éves omegám. Még ha ez után is úgy érzed, hogy el vagyok szállva akkor benned van a hiba. Megértem felháborodásod, amikor az olyanok véleményét olvasod, hogy van tényleg egy giccsparádé F astrája és azt hiszi az az isten....

2010. júl. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!