Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy Blaupunkt GTb 8A...

Vettem egy Blaupunkt GTb 8A típusú aktív ládát kocsiba, és adtak hozzá egy adag kábelt. Az vele a "bajom", hogy én egy picit vékonynak találom azokat a vezetékeket. Lecseréljem, vagy jó lesz a gyárival is ha bekötöm?

Figyelt kérdés
A manualban található rajz szerint az aksi és a láda közé (a pozitív ágba) egy 7.5A-os biztit kell h tegyek. Addig oké, (vennem kell egy fogalalatot, és valami AGU biztit bele) de a neten mindenhol minimum 30A-os biztosítékok vannak hozzá. De arra a vékony kábelre rá fogom tudni tenni a bizti foglalatát úgy h vízmentesen zárjon? Nem vagyok egy hozzá értő ember, de azzal tisztában vagyok, ha a nem a manual szerint járok el, akkor csúnya dolgok történhetnek. Valaki tudna segíteni a bekötésben? Mert egyáltalán nem csináltam még ilyet, és mocskosul félve kezdek neki így, hogy semmi sem tudok a dologról. A válaszotokat előre is köszönöm! :)

2013. jún. 7. 02:07
 1/3 anonim válasza:
Nem tudom milyen kábeleket adtak hozzá.De ha van hozzá tápkábel,test és a többi.Akkor azzal kösd be.7,5A bizti van az erősítőjén.Őszintén szólva nem is kell neki több biztosíték az akksinál.Kb annyi áramot vesz fel ,mint egy autórádió,és nem is tud többet.Mert egy értelmes autórádió bizti is ott kezdődik hogy 10A.
2013. dec. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A kocsimban nekem is egy ilyen mélyládám van kb. 2 éve, melyet egy Blaupunkt London 120 fejegységgel hajtok. Méretéhez, árához képest jól és szépen is szól. Bár mit is várhat az ember?! Blaupunkt minőség. A lényegre térve: Nyugodtan beszerelhető a hozzá adott vezetékekkel. Biztosíték terén egy ilyet ajánlok hozzá: [link]

Lényegében a foglalat bármely autós boltban beszerezhető a hozzá való biztosítékkal együtt. Nálam bevált!

2013. dec. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
sziasztok most szeretnék beruházni eggy ilyen mélynyomóra viszont az lenne a kérdésem hogy miért van 2pozitív és 2 negatív csatlakozó nem simán 2 esres kábelt kell huzni batriról eggyik + másik - ? s még azt szeretném kérdezni hoyg volt e a dobozba a power részre dugható csatlakozó fej?
2014. jan. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!