Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Zene fanok mélyláda kérdés...

Zene fanok mélyláda kérdés melyiket vegyem? Sal xb 10 aktív vagy blaupunkt gtb 8a activ?

Figyelt kérdés
ami eddig van a kocsiba pioneer fej egység (4x50watt) 4db 2 utas hangszoró eddig a fent emlitett sal mélyláda volt kinoztam rendesen tökéletessen birta közel 4 évig szeretném ha legalább olyan teljesitményű lenne és birná a erős igénybevételt,terhelést is a blaupunkt szimpi kis pofás viszont tul kicsi nem? van olyan erős mint a sal? birlya anyira a "kinzást" esetleg milyen aktív mélyládát ajánlanátok 30-ig
2012. jún. 16. 22:48
 1/1 BudSpencer ***** válasza:

Szia!


Én mindenféleképpen lebeszélnélek ezekről az aktív ládákról.

Nekem is volt SAL XB10/A típusú.

Kétszer kellett garanciában cserélni, mert tönkrementek a tekercsek benne, pedig nem volt buherálva, csak a kis saját, beépitett 50W-os erősítőjéről ment. Arról nem beszélve, hogy hallottam már ugyanekkora hangszóróval szerelt ládát sokkal szebben és jobban szólni.

Utána beruháztam egy JBL ládára külön erősítővel, de azt kell mondjam ég és föld. Sokkal jobb így.

Szóval én lebeszélnélek az aktív ládákról.


Üdv!


U.i.: Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

2012. jún. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!