Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vennék egy Kindle Keyboard-ot...

Vennék egy Kindle Keyboard-ot használtan, érdemes, vagy így már nagyon rossz?

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért lenne rossz? Ugyanaz, mint újonnan, csak olcsóbb.
2013. jún. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó, de nem kopnak el nagyon? Vagy nem romlik az akkuja? Ilyenek miatt aggódok.
2013. jún. 7. 13:12
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem 2 éve van egy, imádom nagyon!

Aksi nekem ugyan olyan, bár kicsit idegesítö amikor 2-3 hétig nem olvasom, és utána elviszem magammal megszokásból és le van merülve az aksi. De ez csak emberi butaság, hogy nem nézem meg elötte


Külsején nem látszik semmi, bár az enyém mindig tokban van csak akkor szoktam kivenni amikor olvasom. De így is sokszor leesett.

Az oldalán van 1-2 karc de azt külsö szemlélö nem veszi észre, csak én ha közelröl nézegetem. Nekem szürke van, a szín egyáltalán nem kopott meg.

A képernyöhöz nem tudok mit mondani, mert nekem kezdetektöl fogva egy nagyon vastag védöfólia van rajta, de még a fólia se karcos, úgyhogy mondhatjuk hogy én nagyon vigyázok rá!

Egyébként szerintem nagyon megéri!

Üdv

2013. júl. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!