Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg rossz telefonok az...

Tényleg rossz telefonok az Alcatelek? Érdemes venni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 22:02
 1/5 anonim válasza:

nekem egy OT-995 van és meg vagyok vele elégedve gyors akadás mentes netre tökéletes nagy kijelzője miatt vettem és nem bántam meg lassan egy fél éve megvan és még semmi baja nem volt.

ugyhogy nem rosszak csak nem egy nagy márka de haveromnak van egy LG L7 ami 90e Ft értékben. vett és szaggat és nem szereti..

tehát jó választás

2012. dec. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Világ legjobb telefonja én speciel imádom az enyémet... most is errõl írok és szegényke most nagyon bepöcvent rád xP

annyi h nagyobb memó kártyát kell rávenni mert általában egy gigásat szoktak adni... meg az a jó benne h nagy és így jobban lehet filmezni meg olvasni és tökre egyszerû a használata még nekem is megy... meg ami lenyûgözõ vokt hát az a menüje *-* nagyon jól néz ki egy csomó extra van benne de ezt nem fogom részletezni... tehát jó kis cucc nekem alcatel onetouch 995öm van, nincs rá panaszom nagyon ajánlom :D 14/L

2012. dec. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
húú köszönöm a bíztató válaszokat, bár nekem az OT-995 túl drága így én OT-720-at veszek, nekem az is megfelel :)
2012. dec. 4. 22:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Van egy Vodafone Smart 2-m, ezt is az Alcatel gyartja, egesz kellemes telefon, csak eleg gyakran befagy. De ez csak erre a modellre vonatkozo altalanos problema, amugy nem gyartanak rossz telefonokat.
2012. dec. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2012. dec. 4. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!