Sony Vaio E17 jó notebook?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Azt szeretném kérdezni hogy a sony vaio notebook az szerintetek milyen?

Amit szeretnék vele csinálni: Sims3+pár kiegészítője és még néhány mint pl: Pokoli Szomszédok..és napi szinten használnám nekem az a fontos hogy erre amire használni akarom akadás mentesen fusson.Szerintetek megvegyem? És légyszíves az árát ne nézzétek.

Előre is köszönöm:)

[link]



2013. jún. 7. 21:05
 1/1 anonim válasza:
Nekem nincs tapasztalatom a laptoppal kapcsolatban, így csak annyit tudok mondani, hogy specifikációk alapján amire te használnád még "feleslegesen" erős is. (bár ez nem hiszem, hogy probléma, ha már ilyeneket nézegetsz gondolom van pénzed rá bőven). Ránézésre jó kis prémium laptop, szerintem megveheted :) (Feltéve, ha sok pénzed van, mert biztos lehet olcsóbban is találni kisebb márkát)
2013. jún. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!