Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » SONY MH1C fülhallgató csak...

SONY MH1C fülhallgató csak androidos telefonokkal működik? Ha igen, hogy lehetne iPodhoz használhatóvá átalakítani?

Figyelt kérdés
Most szeretnék beszerezni egyet, jókat hallottam róla. iPoddal használnám és szerintem ahhoz nem lesz jó. Ezt a problémát meg lehet úgy oldani, hogy kicserélem a csatlakozóját? Vagy a vezérlőgombokat is le kéne vágni? Vagy esetleg a csatlakozót békén hagyva levágni a vezérlőgombokat?

2013. jún. 7. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:
baromság . működik apple termékekkel is a lényeg, hogy jack csatlakozás(meg még van valamu pólus cuccos dolog,de még olcsóbb fülhallgatókra is rá van írva, hogy ipod compatible)
2013. jún. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A szabályzó miatt gondolom. Amit anno a ZTE Blademhez kaptam, nem működik emiatt az iPoddal. Ugyanez fordítva, hogy az iPod-hoz való vezérlős se a ZTE-vel. De közben tárgyatalan, mert végül mást veszek.
2013. jún. 9. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!