Megéri 25 ezer forintért megvenni egy DPS Dual 7 Tabletet?

Figyelt kérdés
Tudom kétmagos, ebből adandóan azért az aksija mint olvastam nem is bír fél napokat.. Én netezgetésre, max filmnézésre használnám. Egyéb kérdésem az lenne, lehetne rajta netről is filmet nézni, erős wifi jellel?

#dpsdual7
2013. jún. 9. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ér meg 15 ezret sem.

Nézz Wayteq xTab 70dci-t vagy Concorde Tab Speed-et.

Aksija meg attól, hogy 2 magos még simán kibír fél napokat, nekem Nexus 7 4 magos, és 22 órája vettem le az aksiról, és még 77%-on van. Egy DPS is kibír azért pár napot, persze használattól függ. De ahogy írtam, inkább Wayteq vagy Concorde.

2013. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És netes videókat a flash hiánya miatt nem nagyon visz el egyik sem, vagyis honlapfüggő. Mert lehet leszedni rá flash-t, csak nem működik olyan jól, mint gépen. De van olyan böngésző, aminél van flash támogatás (pl. Skydrive), tehát valahogy el kéne indulnia.
2013. jún. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a választ( válaszokat). Azt lehet tudni, hogy a Wayteq-hez van billentyűzetes tok?
2013. jún. 10. 15:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem Skydrive, az ugye egész más. Skyfire.
2013. júl. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Wayteq xTab 70dci -t tudnám ajánlani, most 31 ezer körül megy.
2013. júl. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!