Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PSP játék letöltése (hiba)?

PSP játék letöltése (hiba)?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy játék PSP-re ISO formátumban rácsatlakoztattam a gépre a PSP-t megcsináltam a ISO mappát és beleraktam a játékot elindítottam a PSP rámentem a memória kártyára és rámegyek a játékra és "Corrupted Data" ja és az ISO fájlt a PSP-->Games mappába raktam

#PSP #PSP játék #psp játék letöltése
2013. jún. 11. 21:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nem az iso mappát:

X/iso bár nem értem minek kell csinálni hiszen alapból ottvan

2013. jún. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

pl 1 game:

x/iso/game.iso

2013. jún. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Megvan ! :D Köszönöm a válaszokat nélkületek nem ment volna :))) az volt a hiba hogy rossz helyre raktam az ISO mappát
2013. jún. 12. 20:17
 24/25 anonim válasza:
Flashelve nem lehet max. chippelve.Flashelni csak xbox-ot lehet.Kedves válaszíró chippelvevan a psp-d?:)
2013. júl. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

te hülye vagy 24#.... psp-t szoftveresen módosítják aka flash rendszert felülírják szal flashelik...


Ps3 at is flashelik...


Chippelni a ps2 és ps1-et csinálták régen

2013. júl. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!