Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha a Nintendo Wii-t softmodnak...

Ha a Nintendo Wii-t softmodnak tesszük ki, akkor bannolnak WiiConnect24-ről? Mindig kell új verziót rátenni?

Figyelt kérdés
Valaki legyen oly kedves mondja el mivel jár a softmod. De ha linkeltek olyan oldalt ahol le van írva elejétől a végéig azt is megköszönöm. Nem softmod eljárásra vagyok kíváncsi csak azt hogy milyen következményei vannak\lehetnek. Köszi :))

2013. jún. 12. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a softmodot nem hozzáértő végzi, tönkreteheti a konzolt. Ezt hívják brick-nek, azaz téglának. Azért, mert egy brick esetén pont annyira lesz képes a wii, mint egy tégla :S

Többféle brick létezik, van javítható és nem javítható is.

Az online játékmód és az online szolgáltatások továbbra is működnek majd, én Mario Kart-al szoktam néha multizni :D

bővebb info:

wiihungary.hu

2013. jún. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! És a softmod csökkenti a konzol élettartamát? Mindjárt böngészem az oldalt. :) Köszi
2013. jún. 13. 00:38
 3/4 anonim ***** válasza:

nem, nem csökkenti. a softmod egy kiegészítés, tulajdonképpen. a wii úgynevezett ios-t használ a játékokhoz. ezek az ios-ek utasításkészleteket tartalmaznak. a softmod alapja egy cios, azaz custom ios. egy normál ios, csak kiegészítve olyan parancsokkal, melyek lehtővé teszik a játékot usb-s adattárolóról is.

léteznek újabb cios kiadások is, frissíteni nem nagy ügy, és sokszor jó, egy-két baki kiküszöbölhető vele. pl nekünk régebben az egyik kontroller kikapcsolt, ha az usb loadert betöltöttem, most viszont megy simán, mert frissítettem az ios-t is, meg a loadert is.

2013. jún. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :) Így már tisztán látok
2013. jún. 17. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!