Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy kezeli vagy hogy reagált...

Hogy kezeli vagy hogy reagált a Microsoft arra hogy az emberek többségének több tekintetben nem tettszik az XboxOne?

Figyelt kérdés

Nem csak a kinézetre gondolok!

Meg hogy az XboxOne show után 9% nőt a sony részvényei és az MS csak kapj az oltásokat hogy "mi ez a gép"!

És a nagy többség PS4-et akar venni!



2013. máj. 28. 09:55
1 2 3
 1/26 reptoid ***** válasza:

Szerintem tetszeni fog ez a népeknek. Mikor kijött a Wii, az is milyen kis teszetoszának volt beállítva, aztán mekkora sláger lett.

Az ilyen tech weboldalakon felül vannak reprezentálva a 'geekek', nekik nyilván inkább az számít, hogy melyikben lesz ddr5-ös és nem ddr3-as memória stb. Egy átlagos vásárló nem fog ilyeneket olvasni, vagy ha igen, hozzászólni akkor sem, tehát maradnak a "hozzáértők" nyafogásai, így úgy tűnhet, mintha senkinek sem tetszene az xbox.


A microsoft pedig nyilván tudja ezt, nem fog bepánikolni pont emiatt. Teljesen átlagos játékosnak gondolom magam, azt sem tudom, mi az a ddr3 meg 5, x86 stb, csak hallom őket, és szerintem én xboxot fogok venni, de azért még lesz idő télig eldönteni :)

2013. máj. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
A wii azért volt nagy siker mert az emberek számára egy új dolgot hozott magával!De most a Wii U nagy bukóvári lesz semmi nagy újítás nincs benne ami megfogná népet!
2013. máj. 28. 10:38
 3/26 Krisipoke ***** válasza:

Azért legalább a Wii U-nak az érintőképernyős controllere és 3DS-összeköthetősége legalább valami. Az új XBox konkrétan semmi újat nem hozott. Skype és TV. Ki ne tudna már 10 éve ezeket telejsen kényelmesen használni az otthonában egy új gép nélkül?


Arról nem is beszélve, hogy legalább a Nintendo-nak van rengeteg értékes IP-je, míg a Microsoftnak közel annyi sincs.

2013. máj. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

PS4-nek is van (lesz) érintős a kontrollere és van (lesz) PS Vita-összeköthetőség!

A wii u-tól már az EA el is pártolt!

2013. máj. 28. 11:26
 5/26 anonim ***** válasza:
Sosem az számitott mit tud. Az csak max az olyan hardwer *uzikat érdekli mint ti. Ha már nem lesz ps3 meg xbox 360 akkor úgy is ezeket fogják venni és előbb utóbb kialakul majd mindnek a maga rajongó tábora.
2013. máj. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Krisipoke ***** válasza:

Ja, és igazából a PS4-en sincs semmi újítás, ami megfoghatná a népet :) Interneten megoszthatod a játékvideóidat. Azta. Biztos nagyon sokan fogják használni az első hét után. Igazából az, hogy sokkal többen alarnak PS4-et venni XBox One helyett, csak ilyen "ha nincs ló, jó a szamár is" alapon van, azaz ha a kettő közül kell választaniuk, akkor már inkább a PS4.


Második válaszoló: egyáltalán nem a technikai adatok miatt nem tetszik az embereknek a gép. Azért, mert semmi újdonság nincs benne (lehet TV-zni a TV-den! wow! Ja, meg skype. Hurrá.), nem játssza le a régi Xboxok játékait, és folyamatosan online kell lenni, hogy használhasd. Arról nem beszélve, hogy a Kinectnek folyamatosan bekapcsolva kell lennie, azaz folyamatosan figyel téged, illetve hogyha használt játékot veszel, vagy kölcsönkérsz valakitől, azt TELJES ÁRON regisztrálni kell az interneten. Ez Magyarországon főleg nagy hátrán, ugyanis a konzolpiac árait nagyon nem a magyar pénztárcára szabták, és az, hogy gyakorlatilag minden játékot teljes áron kell megvenned, eléggé rontani fogja az eladásokat. Ja, azt említettem már, hogy az indie fejlesztőket egyáltalán nem támogatják?

2013. máj. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Krisipoke ***** válasza:

Kérdező: igen, de az a különbség, hogy képernyő nélkül nincs túl sok értelme az érintőpanelnek, szerintem. :D

A Vita-összeköthetőség meg egy vicc. A Vita egy annyira megbukott konzol, amennyire csak lehet.

És az, hogy az EA elpártolt a Wii U-tól... Na ne vicceljünk már, jelenleg az EA a legjobban utált játékfejlesztő, aki amúgy csak azért pártolt el tőlük, mert a Microsoft megvette, hogy most egy ideig csak XOne-ra csináljanak játékokat.

2013. máj. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam hogy a PS4-be olyan nagy újítások lennének!


"folyamatosan online kell lenni"

24 órán ként kellet volna csak bejelentkezni de a támadások miatt ezen gondolkozik az MS!


"Kinectnek folyamatosan bekapcsolva kell lennie, azaz folyamatosan figyel téged"


Letakarod valamivel vagy a fal felé fordítod!Ennyire nem mozog az agyatok!?


"illetve hogyha használt játékot veszel, vagy kölcsönkérsz valakitől, azt TELJES ÁRON regisztrálni kell az interneten."


Ezt megértem mivel hisz a használt játék kereskedésből semmi haszna se a kiadónak se a fejlesztőknek!Ennyi erővel le is tölthetnétek a játékokat mert kb. ugyan annyi pénzük származik a készítőknek és a kiadóknak!


"Ez Magyarországon főleg nagy hátrány, ugyanis a konzolpiac árait nagyon nem a magyar pénztárcára szabták,"


És szerinted ilyen kis országból él az Xbox piac?Nem a magyarok érdekeit fogják nézniazt a 3% vásárló erőt ami mi vagyunk világszinten Xbox terén!

2013. máj. 28. 11:36
 9/26 A kérdező kommentje:

"Na ne vicceljünk már, jelenleg az EA a legjobban utált játékfejlesztő, aki amúgy csak azért pártolt el tőlük, mert a Microsoft megvette, hogy most egy ideig csak XOne-ra csináljanak játékokat."


Jah csak hogy az EA kiadóként is működik és nagyobb fejlesztők nevesebb címeit EA szokta kiadni nagy részben!

2013. máj. 28. 11:39
 10/26 Krisipoke ***** válasza:

Igen, 24 óránként kell felmenni netre, de az ugyanaz, mintha folyamatosan online kéne lenned. És ha esetleg avlami miatt nem teheted meg, pl. nyaralásra elviszed a gépet, vagy valamiért elmegy a neted pár napig, akkor játszani se fogsz tudni. Ez szerinted nem hülyeség?


Tudom, hogy meg lehet oldani a Kinect letakarását, de egyrészt elég macerás minden egyes kikapcsoláskor elfordítani/letakarni, és a hangot még úgy is rögzíti. Nem azt mondom, hogy megoldhatatlan, hanem azt, hogy hülyeség.


Tudom, hogy semmi pénze nem származik a kiadóknak a használt játékokból, de ezt azért jobban is meg lehetett volna oldani. Vagy mondjuk sehogy. Eddig is abszolút nyereséges volt a videojáték-ipar, ezzek csak embereket fognak elriasztani maguktól, azaz összességében vesztenek csak az egész ügyön. Az, hogy a magyar érdekekkel mi van, azt a mi szemszögünkből mondtam. Persze, hogy őket nem érdekli igazán az a nagyon kis része a piacuknak (ami amúgy közel sincs 3%), de minket igenis érint. Lehet, hogy te gazdag vagy, és van pénzed egy olyan gépre, amivel TV-zni tudsz a TV-den, és minden új játékára, de ez így nekünk, magyaroknak elég nagy dealbreaker lesz.


És az EA-t átfogalmazom: ők a legutáltabb játékkal kapcsolatos cég a világon. Fú, nem lesz... Medal of Honor meg Fifa Wii U-ra meg PS4-re. Mekkora veszteség. Mindjárt belehalok.

2013. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!