Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox360 vagy ps3? Sziasztok!...

Xbox360 vagy ps3? Sziasztok! Szeretnék venni egy konzolt de nem tudom hogy meiket? Ps3 vagy xbox360? Én szeretek hd-ba játszani multiplayerezni is főleg! Vagy esetleg gyűtjsek az új konzolokra? Ps4 vagy Xbox One

Figyelt kérdés

2013. jún. 19. 19:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Egy jó TV kell hozzá, a HDMI ugyan szebb képet ad, mint mondjuk egy VGA kábel, de a nincs eszköz, ami ezt kihasználja, akkor ugye...
2013. jún. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:

23:35 ös vagyok megint.

Figyelj, nekem egy Arcade xboxom van, hozzá meg egy 85centis CRT TV (a ''tégla'' tv)

Nemrég szereztem be a Crysis 2. részét, és gyönyörűen néz ki rajta. Ha van olyan tévéd amin van HDMI kimenet, és az xboxodon is, akkor ajánlatos azzal rákötni a tv-re, mert tényleg nagy a külömbség....attól függetlenül persze, hogy sima VGA kábellel is szép egy crt-n is.


A Halo mega Grid az tényleg jó választás, de ajánlanám még a Forza Motorsport 4-et meg a Forza Horizon-t is....azok az igaziak :D

2013. jún. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Ha szereted az autós játékokat,akkor a WRC-t ne hagyd ki.

A egyik legélethűbb autós játék,főleg,mert sok minden sérülhet az autón ,mitől a menettulajdonságai is változnak, a defekttől kezdve,a futómű sérüléséig vagy a motor,és a váltó meghibásodásáig bármi előjöhet,ha az ember lezúzza a verdát.

Megéri kipróbálni,én PS2-őn toltam először a az 1-2 résszel,és örülök nagyon,hogy Xbox360-ra is kijött,mert valóban a legjobb Rally-s játék.

Ha az Xbox mellett döntesz,akkor mindenképpen a Slim 250GB-os kivitelt ajánlom,mert akkor fel tudod másolni a játékokat a HDD-re,és onnan futtatni,így kímélni tudod az olvasót,halkabb lesz a géped,és gyorsabbak lesznek a betöltések.A gépet fektetve használd legyen elég helye szellőzni(min 20-30cm hely legyen örülötte), és ne rakd 50cm-nél magasabb helyre (ezt a meleg miatt mondom).

2013. jún. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Kon"troll" válasza:

Néha eldobom az agyam xbox vs. ps3 témába,de legalább jókat röhögök... Sokáig volt xboxom,és nem lett volna különösebb problémám vele ha nem hal meg 1 év után,az összeszerelés egy kalap szar,a Pentium 2-es PC-m komolyabban össze volt rakva mint ez,rossz minőségű forrasztások,de ebbe ne menjünk bele. Szeretem az xbox exklúzív játékokat a Gears of War,Fable 2 és a PGR4 voltak a kedvenceim Forza 2-3 nekem unalmas volt,bár a GT5 is az.

Legnagyobb csalódás első bekapcsolásnál az volt,hogy a kontrollerhez kaptam 2 db ceruza elemet,hát mondom ez mekkora LOL,szóval vegyél külön aksit,hogy "többe" kerüljön a konzolod ezenkívül szörnyen hangos,a vezetékes kontroller néhány játékba sokkal gyorsabban és pontosabban érzékel,most jön a legjobb... Mindenki azt mondogatja mennyivel szebbek a multiplatform címek xboxon,lehet hogy VGA kábellel az,de HDMI kábellel valami ócsmányul néz ki...

Egy nagyon pozitív része van az xboxnak,mégpedig a multi,PSN a közelébe se ér és ezt el kell fogadni,sokat multiztam régebben xboxon és ps3-on is,sokkal kiforrtabb,stabilabb a microsoft rendszere,de el is várnám ha már egyszer fizetek érte.

PS3-ról csak annyit,hogy van benne egy Blu-ray meghajtó,sztem már csak ezért is versenyképesebb,nincs hulladék módon össze rakva,ha valaki az exklúzív gamek miatt akar választani akkor csak annyit mondok,hogy Uncharted,sztem a Gears of War 3 része egyben nem közelíti meg az Uncharted 2-őt,és akkor még az olyan játékokat meg se említettem (amik mellesleg nem japánok) h Heavy Rain,Infamous,God of war,Last of Us kíváncsi lennék,hogy mely xbox exklúzív játékok közelítik meg színvonalra és grafikára ezeket a játékokat... Rengeteg exklúzív cím érkezik még idén PS3-ra,és kap "utánpótlást" majd a további 1-2 évre is ahogy PS2-nél is megkapta xbox meg megy megint a levesbe,mert egy megadrive 2-es szintű játékot se adnak ki rá...

Sony is egy gusztustalan cég,bőrt húzza a régi játékok HD kiadásaival,nem tetszik,a böngésző mindenre jó csak böngészni nem lehet vele,a multi lagol egy 100 megás internettel is,a frissítések letöltése pl egy GT5-nél nekem 2 óráig tartott (igaz sok volt),mert sebesség korlát van rajta,többször van rajta karbantartás mint ahányszor kéne lennie (ku..a sokszor),de ezeket leszámítva egy sokkal erősebb és minőségibb konzol minden téren.

Lehet puffogni meg durrogni,lehet fanozni,de ez van!

Annyit még végszónak,hogy 2 napja halt meg a 40 gigás FAT gépem,bosszant nagyon,de ha ennyit kibír egy konzol sztem teljesen jó.

2013. jún. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

14# nek:

"Sony is egy gusztustalan cég,bőrt húzza a régi játékok HD kiadásaival,nem tetszik"


Szerintem ez jó dolog legalább régi játékokat élvezheted pl én azért vittem ki újra a prince of persiát mert HD

Illetve én Final Fantasy 7 remake-nek is örülnék de az ilyet basszák megcsinálni...


Illetve ps3ból fat-ot nem érdemes venni mert szar slim 2-3ezres széria már jobb

2013. jún. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Kon"troll" válasza:
Jó dolog csak nem lenne hozzá pofám pénzt elkérni,inkább előveszem a régi konzolokat... :)
2013. jún. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

tehát tegyük fel felújítanak 1 ps2 gamet amit mondjuk lemezen adnak 5-10 ezerért

Inkább vegyen a szerencsétlenje ps2őt csak hogy játsszon a játékkal rosszabb minőségben?

2013. jún. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Kon"troll" válasza:
Konkrétan a kompatibilitásra gondoltam,tisztába van vele mindenki,hogy lehetséges lenne. Mellesleg egy ps2-őn nagyon sokat segít egy kompozit kábel...
2013. jún. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

jah arra gondolsz hogy ps2 gamet amúgy is vinne a ps3?

Végül is igaz, de az még nem változtatna a tényen hogy 480p


Illetve flashelt ps3okon megy a legtöbb ps2 game

2013. jún. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Van ps2-m..És egyfolytába lefagy.ja és köszi a játékajánlást tetszenek!:DD És valami olyan oldalt tudnátok mondani ahol olcsón lehet ezeket a gépeket beszerezni?:)
2013. jún. 23. 22:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!