Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox360 vagy ps3? Sziasztok!...

Xbox360 vagy ps3? Sziasztok! Szeretnék venni egy konzolt de nem tudom hogy meiket? Ps3 vagy xbox360? Én szeretek hd-ba játszani multiplayerezni is főleg! Vagy esetleg gyűtjsek az új konzolokra? Ps4 vagy Xbox One

Figyelt kérdés

2013. jún. 19. 19:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Heló!


PS3, de ha ragaszkodsz az újakhoz majd, akkor PS4.


De szeirntem a PS3 megvételével ma is jól jársz, rengeteg játék van rá, nagyon sok kiváló exclusive, és a BR lejátszó sem utolsó persze - mindezt úgy mondom, hogy nekem xbox360-om van.

2013. jún. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Azt a gépet vedd ami barátaidnak,ismerőseidnek van,hogy tudjatok együtt multizni,co-op játékokat tolni esetleg cserélgetni egymás között.

Még annyit hogy a Live fényévekkel jobb mint a PSN mivel van privát chat és csoss game chat a PS3 esetében ezek a funkciók eléggé fapadosak.(20 embert hallasz chat közben mert,nem lehet kiválasztani kikkel beszélgetnél)

2013. jún. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:

Ha warez kell akkor XBOX, ha eredetizel akkor PS3.

Egyébként nekem az Xbox jobban bejön az exklusive játékok miatt, szerintem neked is ezt kellene tenned: nézz körül az exklusiveok között...de itt van egy pár darab.

XBOX:

-Halo

-Gears of War

-Crackdown

-Forza

-Alan Wake

-Banjoo Kazooie: Nuts & Bolts


PS:

-Uncharted

-God of War

-The Last of Us

-Killzone

-Heavy Rain

-Ratchet & Clank

-Gran Turismo

-Jak & Daxter

-Sly Cooper

-inFAMOUS


Ha esetleg multizni szeretnél: A PSN ingyenes, viszont annál ingatagabb, és nemegyszer feltörték. Xboxon a multiplayer fizetős (kb 10.000 egy évre), cserébe biztonságos, és kevésbé ingatag.


A multiplatform címek régebben Xboxon szebbek voltak (oka a könnyű optimalizálhatóság), azonban mára már semmi, vagy csak hajszálnyi a külömbség a két konzol között.

Papíron viszont a PS erősebb. Azonban csak papíron.


Kontroller: embere válogatja. próbáltam mind a kettőt, és szerintem az Xboxé kényelmesebb...amúgy mind1 mivel egy-két óra alatt hozzászoksz az irányításhoz. Az Ps kontrollere beépített aksis, a Boxé viszont elemes, és venni kell bele....illetve vehetsz bele P&C kitet, viszont az megint plusz kiadás....szerintem mérlegelj.


Játékok: Ugyanojan árfolyamba vannak mind2 konzolra, úgyhogy ez ne legyen szempont.



Dióhéjban ennyi....leírhatnám a Hardvereket is, de szerintem lényegtelen, mivel ugyanolyan minőségben vannak a mulziplatform címek..

Választ várok/unk. :D

2013. jún. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

#3 nagyjából egyet értek veled csak 2 dologban nem


Első:"Ha warez kell akkor XBOX, ha eredetizel akkor PS3."

ps3 is törhető 1000-2000 széria


Második: Alan Wake nem exkluzív mivel van pcre is

2013. jún. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:

"Még annyit hogy a Live fényévekkel jobb mint a PSN "


Ha már fizetsz érte egy valag pénzt, még jó hogy legyen jobb...

Más kérdés, hogy mennyire akar majd a kérdező neten játszani.


Az pedig, hogy azt vegye, ami az ismerőseinek van kész röhej. Mit csináljon ha az ismerősének 3DS-e van, vegyen azt? Nonszensz...


A PS3 sokkal erősebb az exclusive felhozatalban, van rá legalább 4 olyan kiváló játék, ami miatt már megéri megvenni.

XBOX360-ra 2 ilyen van.


Sokkal jobban jársz a PS3-al, mint az xboxal.

2013. jún. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

"Más kérdés, hogy mennyire akar majd a kérdező neten játszani."


Olvasd már el a kérdést te nagyon hül.e ez is benne van "Én szeretek hd-ba játszani multiplayerezni is főleg!"


Főleg azért is,az vagy mert 4 játékért vetetnéd meg vele a PS3-at amin pocsék a PSN szolgáltatás mivel nincs privát chat ami a multinál a lényeg egyszerre beszél vagy 20 ember játék közben cross game chat meg nincs is.

Azért az évi 10ropiért havi két játék tölthető a Live-ról ami megjegyzem nem = az internettel,mert privát hálózatnak minősül,ahonnét még nem lopták el 30millió felhasználó adatait mint a PSN-ről.

Azt meg végképp nem hinném,hogy mindenkinek kézi konzolja lenne egy nagyobb ismeretségi körben.


Szerintem Xbox One-ra gyűjts mert visszavonták a használt játék és a 24 órás bejelentkezéses dolgot.

2013. jún. 20. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Minek éjszakáztok menjetek aludni xD
2013. jún. 20. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
#4 igen igen, elnéztem :D
2013. jún. 20. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommentek és az én barátaimnak családomban mindenki xbox-os és szeretem a halo.t az fps játékot meg a versenzőseket pl: Grid 2 privátba haver ellen!Köszönöm a tanácsokat továbbra is várom!:D
2013. jún. 20. 23:14
 10/26 A kérdező kommentje:
23:35 Szia!Szeretem a halot a forzát!és a kezem nagy tehát abban is xbox nyert!a minőségről írtak győztek meg legjobban meg a live szeretek haverokkal játszani.És meik kábellel lehet egy kicsit jobb/tisztább a kép xbox-hoz?
2013. jún. 21. 08:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!