Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem szól erősítőn a...

Miért nem szól erősítőn a fejhallgatóm?

Figyelt kérdés

Van egy PS3-am és egy házimozi erősítőm, a PS3 optikai kimenetéből a házimozi optikai bemenetébe optikai kábel használatával mennek az adatok, és a házimozi hangfalai meg is szólalnak, de a fejhallgató már nem akar.

A fejhallgató az RCA kimenetre van rákötve egy jack-RCA átalakítóval.

A házimozit akármelyik "állásba" vagy hova nyomom (AV1-2-3-4, optikai meg tényleg az összeset végigpróbálva) semmi hang.


Valaki tud segíteni, vagy esetleg ha dobnék egy képet a házimozi hátuljáról, hogy mi hova megy az segítene?


2013. jún. 24. 10:42
 1/4 Osynho ***** válasza:

"A fejhallgató az RCA kimenetre van rákötve egy jack-RCA átalakítóval."


És még csodálkozol, hogy nem szól? :D Mi lenne, ha a fejhallgató kimenetre kötnéd? XD

2013. jún. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam volna, hogy ez a baj.

Nem értek hozzá, de az RCA az nem ugyanaz kb, mint egy jack?

Mert ha a TV RCA kimenetére kötöttem rá, akkor szólt, csak az úgy nagyon szar, nem lehet halkítani/hangosítani, meg rosszul is szólt.


Fejhallgató kimenet meg a jack akar lenni? Csak mert olyan egyáltalán nem találok rajta.

2013. jún. 24. 11:13
 3/4 Osynho ***** válasza:

Nem, nem ugyan az. A fejhallgató csatlakozó erősített kimenet, az rca meg nem. Sőt, szerintem te bemenetre kötötted. Az úgy meg pláne nem nyerő.


Mi az erősítő típusa?

2013. jún. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3


Azért arra figyeltem, hogy kimenet legyen, érteni nem étek hozzá, de alap dolog, hogy bemenetre nem kötök kimenetet.


Az erősítő típusa LG LH-R5500Y, de nem sok infót találtam róla neten, és amit találtam az se magyar vagy angol

2013. jún. 24. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!