Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a különbség a 2 hangfalszet...

Mi a különbség a 2 hangfalszett között?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szeretnék venni egy normális hangfalszettet és Geniusban kezdek gondolkodni mivel mostani 2.0-ás Genius rendszerem is nagyon jól szól,de egy kicsit kevés a mély benne.

Eddig találtam kettő számomra szimpatikus hangfalszettet, csak nem tudom mi a különbség a kettő között mégpedig:

SW-HF 2.1 1205 és SW-G 2.1 1250 a kettő közül melyiket érdemesebb venni? Amit én is észre vettem eddig az az, hogy az 1250-nek van külső erősítője illetve nagyobb a mélynyomója és a szatellitek is. És 1w-al többet tud, de melyiket érdemesebb venni. Főleg játékra Tv nézéshez kéne valami erős gépezet. Vagy esetleg valami hasonlót tudtok ugyanilyen árban? És ugyanilyen árban amit még találtam 5.1 Genius SW-HF 1020, de ez szerintem nem való 5.1-nek nagyon gyenge szerintem.

Ami egy kicsit drágább, de leírás és egy videó szerint nagyon tetszik az a Genius SW1800.

Melyiket javasoljátok?

Úgy maximum 17 ezret költenék rá, de akkor már normális legyen. És lehetőleg Genius mivel abban bízok a legjobban (kb 4-5 éves 2.0-ás a rendszerem és eddig semmi baja nincsen. )



2013. jún. 25. 11:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ha jót akarsz, vegyél JBL-t. Pl. a JBL Duet 10k körül mozog. Hátránya, hogy "csak" 2.0, de van elég basszusa és szépek a magasai. Ha zavar a fehér/szürke szín, ott a JBL Jembe, szintén 2.0 de ennek is van korrekt basszusa/magasa. Előnyük, hogy kis helyet foglalnak. Ha mindenképpen 2.1-et akarsz, akkor JBL Creature III. Megéri, mert nagyon jól szólnak.



Ha mindenképpen ezek közül kéne választani, akkor menj el egy olyan áruházba, ahol meg tudod hallgatni. Vidd el a telefonodon a kedvenc zené(i)d, amelyik szerinted jobban szól, azt vedd.

2013. jún. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!