13 évesen hogy szerezzek pénzt?! A többi lent!

Figyelt kérdés
szeretnék mínél hamarab 20000-25000ft -ot ősze gyűjteni.egy tablet re. A szüleim elváltak sok pénzünk nincs csak arra hogy meg éljünk. Nagyon elszánt vok.az ötleteket várom

2013. jún. 25. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben én nem tabletet vennék abból a pénzből.Fontosabb dolgokra is tudnátok költeni,mint egy tablet.Ilyen helyzetben 25.000Ft nem kis pénz,és te is azt mondtad,hogy csak arra van pénz hogy megéljetek.
2013. jún. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Úgy tudom, hivatalosan diákmunkát nem végezhetsz, így az iskolaszövetkezeten keresztüli munka szerintem felejtős.

De szorólapozni, illetve ehhez hasonló (nem bejelentett) munkákat simán végezhetsz, de ehhez már neked kell keresned embert. Algida-s szorólapot rengeteget szórtam ki annak idején.

Esetleg, ha van valaki ismerősöd, aki maszekban végez munkákat, megkérdezheted, hogy nyárra nem kell-e egy plusz ember. Fűnyírás stb.-re gondolok.

2013. jún. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
okés köszönöm .
2013. jún. 26. 17:51
 4/4 A kérdező kommentje:
hivatalos munkát csak 16 évesen lehet végezni ugye?
2013. jún. 26. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!