Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan szerezzek gyorsan...

Nika..! kérdése:

Hogyan szerezzek gyorsan pénzt? 2990 ft kellene összesen! Vagy 13 évesen mit "dolgozhatnék"?

Figyelt kérdés
Van egy csizma (ugg) ami nagyon tetszik és most le van értékelve,és szeretném megvenni de mivel nincs rá elég pénzem kértem a szüleimtöl de azt mondták hogy ezt nekem kell megoldanom MOST! De semmi ötletem nincs hogyan kereshetnék pénzt! Vagy valakinek nincsen ilyen eladó ugg csizmálya OLCSÓN és jó állapotban?!

2013. ápr. 3. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Az eredeti Ugg csizma nem 3 ezer ft-ba kerül. Még akciósan sem lehetne annyi, mivel alapból 20 ezernél kezdődik az ára. Egy 20 ezres csizmát pedig senki nem fog 3 ezerért árulni, mert hülye lenne. Biztos lehetsz benne 100%-ig, hogy az amit te meg akarsz venni, nem eredeti.

Nekem is van 3 ezerért ilyen csizmám, de az tesco-s. :D

Egyértelmű, hogy az eredetit soha nem fogják ennyiért árulni.

2013. ápr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Add el valamelyik saját pénzedből vett cuccodat aprod-on vagy vaterán. Én mindig így szereztem pénzt amikor másra volt szükségem.

Vagy ajánld fel a szüleidnek, hogy ledolgozod a kapott pénzt. Esetleg valamelyik rokonod hátha tud vmi alkalmi munkát adni. Ha van tesód, kérj tőle, és cserébe ajánld fel h valamit (házimunkát) megcsinálsz helyette.

Abból tudsz pénzt csinálni amid van (tárgyak, munkaerőd)

2013. ápr. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És igaza van az elsőnek, biztos, hogy nem eredeti.
2013. ápr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Én vettem márkaboltba 30 ezer forintos cipőt 7 ezerért. Az volt a "hibája", hogy az egyik fele kint volt a kirakatban és picit halványabb volt, mint a másik, mert kiszívta a nap. Megvettem és a sötétebbiket napoztattam egy hétig, így egyforma lett. Úgyhogy simán lehet eredeti!
2013. ápr. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó,


ne haragudj,de ez tetszett :D

Napoztattam egy hétig :D

Találékony vagy :D

2013. ápr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!