Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért van az, hogy nekem nem...

Miért van az, hogy nekem nem fér el annyi psp játék a chippelt/hackelt psp-re mint másnak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nekem egy 3001 kiadású psp-m van. A memória kártyám 1 gigabájtos. És csak egy nagyobb játékot tudtam felrakni rá. Másnak meg néztem youtube-on ,hogy milyen a hackelt psp-je. Van neki vagy 20 játék rajta és még így is van 18 gigabájtnyi helye. Csak azt nem értem ,hogy hogyan tehát van annyi gigabájtnyi memória kártya is ,hogy ennyi ráfér?

2013. jún. 28. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Hahaha xD ez jó xD


Válasz:

Valszeg neki nem 1gb kártyája van a gépben hanem 32gb memkari van bent.


Célszerű a pspbe legalább 4-8gb karit venni.

Bár játéktól is függ legnagyobb játék mérete olyan 1.7gb

2013. jún. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ezt gondoltam ez hülye kérdés volt eléggé de azért kiírtam biztonság kedvéért. xD
2013. jún. 28. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!