Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ezen az oldalon miért utálják...

Ezen az oldalon miért utálják a Beats-et?

Figyelt kérdés
Rengeteg kérdést láttam ezen az oldaln (gyk) ami arról szólt, hogy kilyen fej vagy fülhallgatót vegyenek. Erre a válasz 10-ből 9-szer az volt, hogy Sennheisert. Volt amikor valaki szimplán a Beatsről érdeklődött és egyből mondták, hogy sennheisert vegyen. Na szóval miért istenítik a sennbeisert és miért húzzák le a beatset. Egy ismerősömnek mindkettő van hasonló árkategóriából és neki a sennheiser is jó de a beatset jobban szereti.

2013. jún. 30. 00:26
 1/6 SzilKa ***** válasza:
100%
Mert a beats túl van árazva a tudásához képest. Persze most nagyon divatos, de egy fejhallgatónál nem az a legfontosabb...
2013. jún. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen a sennheiser valóban olcsóbb de nekem már volt 2 ami elromlott nem tudom az én hibám vagy nem de a beats fülesem elég jól bírja és tartósabb anyagból is van :) ugyanígy a fejhallgatóm is :)
2013. jún. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kezdjük az elején. A beats ugyan nem szar, de sajnos túl van árazva. Szóval ugyanabban az árkategóriában jobb a sennheiser. DE amíg valaki mp3-at hallgat, addig tök fölösleges bármelyiket is venni. Minimum Cd-audio kell. Egy jófajta pl. onkyo deck mint műsorforrás, és szintén egy jófajta fejhallgató erősítő, pl Heed-Canamp, és máris kiválóan hallhatóak a különbségek a Beats, és egy Sennheiser HD598 között. Arról nem is beszélve, ha uram bocsá' minőségi hangkártyáról hallgat valaki veszteségmentes zenét. De nem csak a Sennheiser múlja felül, ugyanúgy jobb pl az AKG is.



Mp3 zenéken nem lehet összehasonlítani, és arra bőven elég egy 15 ezres fejhallgató is. Nekem masszívabbnak is tűnik a sennheiser, eddig nem sikerült eltörnöm egyet sem, pedig kettő is van, egy HD598 és egy HD205. Én a Beats fejjhalgatót is jó vételnek tartanám, maximum 20.000Ft-ért, de így a divat tartja életben. Hiszen ugyanabban az árkategóriában vannak sokkal jobb fejhallgatók. És itt nem csak a sennheiserre gondolok. Ugyanolyan minőségű fejhallgatót meg kapsz max 20-ért. pl a hd205 kb egy szinten van a beats-el.


De én fejhallgató vásárlásnál (és legyen ez a végszó) mindig azt mondom, hogy menjen el szaküzletbe, vegye a fejére, és hallgassa meg. Enélkül hangszórót venni igencsak lutri jellegű.

2013. jún. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 fejesem van. Utcára Beats és otthonra meg egy Sennheiser. :)
2013. júl. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 akosrakos ***** válasza:
Igen ám csak a Sennheiser fejhallgatóknak NINCSEN HAGNERŐ SZABÁLYZÓJUK ÉS CONTROL TALKJUK míg a Beastnek van. Szóval 1:1 a Beatsnek.
2013. júl. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem opció. Nekem a fejhallgató erősítőmben a hangerőszabályzó egy alps potméter. Csak az 7000ft. Ráadásul ha nem telefonhoz kell tök fölösleges. És csak azért, hogy telóról/tabról hallgass zenét, nem kell 50.000-es fejes.


Ráadásul hiába van hangerőszabályzó, vagy control talk, ha ezerszer jobban szól az amelyiken nincs. De magyarázhatom, ha nem hallottad még a különbséget. Nekem itt van az onkyo cd deck, egy heed fejhallgató erősítő. És olyan hangja vagy, hogy csak na. Ugyanezen a rendszeren a beats nagyon alulmarad.

2013. júl. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!