Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért utálják ezen az oldalon...

Miért utálják ezen az oldalon ennyien a Jobbikot?

Figyelt kérdés
Akárhány kérdést felteszek,vagy válaszolok (kulturáltan) mindig jön a lehurrogás,lepontozás, a Jobbik lejáratása. Miért utálják itt ennyien? Hiszen egyre több támogatója van,a legújabb felmérések szerint a 2. legnépszerűbb párt. Támogatja a magyarokat, a dolgozó embereket, a magyar termékeket, tiszteli az egyházat, kiáll a konzervatív/normális értékek mellett. Kérem normálisan válaszoljanak.
2012. júl. 30. 00:34
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
80%

A való életben is ugyanannyian utálják mint itt csak itt mindenki nagylegény :)

És nyugi, minden pártot ugyanúgy lehordanak, akármelyikkel is teszed fel a kérdést. Elég csak körül nézni. Itt csak a lepontozás meg az okoskodás megy, és mindenki zseni..

2012. júl. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
84%
A második legjobban támogatott párt, tehát az összes többi párt szimpatizánsa nem szimpatizál vele. Minden párt ilyen, csak a Jobbiknál közrejátszik az is, hogy sok tagja nyíltan rasszista(nem mondtam hogy mind) és annak ellenére, hogy a közösségeik gyűlöletre épülnek azt mondják Keresztények.
2012. júl. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Igen ezen már én is elgondolkodtam,de arra jutottam,hogy a keresztény vallás hozzátartozik a magyar történelemhez/ a magyarsághoz, míg például a zsidók teljesen más vallást képviselnek ( másba most nem megyek inkább bele,csak a vallásba) ,így tehát érthető,hogy "utálják" egymást. Az hogy nyíltan rasszista valaki még lehet jó dolog is. Hiszen miért kéne a cigányokat támogatni? A kisgyermekek között már jóval több a cigány mint a magyar. Egy magyar ember manapság már , max 2 gyereket vállal, míg a cigányok nagy része akár 4-et, 5-öt is. A segély szerintem 3 gyerek után le kéne csökkenteni,vagy akár megvonni,és nem ártana egy születésszabályozás sem.
2012. júl. 30. 00:58
 4/49 A kérdező kommentje:
Azzal viszont nem értek egyet,hogy a való életben is utálják őket. Az egyetemisták között a Jobbik a legnépszerűbb párt,és egyre több fiatal támogatja.
2012. júl. 30. 01:00
 5/49 anonim ***** válasza:
11%
A jobbik szép dolgokról beszél, csak a 24 évem alatt a tetteik hangosabbak lettek
2012. júl. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem sokan nem tudják kulturáltan kezelni, hogy a Jobbik szimpatizánsai olyan hamis adatokkal dobálóznak, mint például, hogy a második legnépszerűbb párt. Ennél persze vannak szélsőségesebb vélemények is ("az ország kétharmada jobbikos, csak még nem tud róla), sokszor úgy kezelik a nem jobbikos embereket, mintha azok butábbak lennének, akik még nem világosodtak meg.


A Fideszre vonatkozó kérdéseknél a kormány ballépései és főként Orbán Viktor pofátlan hazugságai miatt támadnak a válaszadók, míg a kormány mellett mindenáron kitartó felhasználók hasonló stílusban gyalázzák azt, aki más véleményen van.


Az MSZP-vel kapcsolatos kérdéseknél általában Gyurcsány Ferenc ellen érzett antipátia a kirohanások oka, míg a párt szimpatizánsai radikális szóhasználatban érvelnek azzal, hogy "a Fidesz sem jobb".


Nem csak a politikában van ez így, két futballklub szurkolói ugyanilyen lekezelően írnak egymásról, vagy ha el kell dönteni, hogy melyik autót érdemesebb megvenni.


Tehát ez nem politika kérdése, ez az emberi tulajdonságokból adódik. Meglepődnél, milyen sok frusztrált ember éli ki itt agresszivitását.

2012. júl. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Nem hinném,hogy hangemberek. Már rengeteg javaslatot benyújtottak ( a legfrissebb a halálbüntetés visszaállítása), de mivel most a Fidesz van kormányon jó hogy a Jobbik javaslatai nem fognak érvényesülni.
2012. júl. 30. 01:11
 8/49 A kérdező kommentje:
Az,hogy a 2. legnépszerűbb párt nem hamis adat. Mindjárt keresek is neked statisztikát, de akár utána is nézhetsz,ha jobban érdekel. A Wikipédia is írja például.
2012. júl. 30. 01:14
 9/49 anonim ***** válasza:
13%
Mert a Jobbik megmentette hazánkat.
2012. júl. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Ezt komolyan írod,vagy csak irónia? Mert ha komolyan, akkor egyetértek (még nem mentette meg,csak megmentheti).
2012. júl. 30. 01:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!