Mekkora láda kell neki?

Figyelt kérdés
Van egy Pioneer TSW307D2 típusú mélynyomóm. Mekkora láda kellene neki? Tudnátok küldeni oldalt ahol lehet kapni? Én tutihifin néztem 50 literes reflex ládát de nem tudom, hogy reflexben lenne jobb vagy zártban. Válaszokat előre is köszönöm!

2013. júl. 1. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
megkell nézni hogy gyárilag mibe szerelték. ezt nem a te posztod eldönteni hogy reflx vagy zárt. a liter-re is ez vonatkozik... (gyári adatok)
2013. júl. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gyári adatok nem sokat mondanak, de egy 12" -os subnak ez kell:

[link]

2013. júl. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 feri123 válasza:

micsodaaaa még hogy nem számítanak a gyári adatok hogyne számítana.szerinted a gyárban mi alapján csinálnak ládát?csak fogják és bele b*szák egy ládába azt szól ahogy szól parszt?

neeem ott szépen kiszámolják.

lehet hogy a láda amit te ajánlottál meg pont nem jó mert ha abba teszi lehet hogy kap egy olyan sz*r hangú ládát hogy kiszalad a világból.ezt felejtsd el hogy találomra beletesszük valamibe lehet most szerencséd lessz gyorsan kiszámolom...



24,1442 - 49,6666773 liter,hasonló a gyári is ennyi kell a hangszórónak frekvencia függő,tehát minnél nagyobb egy láda annál méllyebb lessz a frenkvencia amit megkapsz a füledbe tehát nem mindegy

mekkora a láda

ja azt elfelejtettem hogy zárt láda kell neki valami ilyesmi:

[link]

és készen is lehet kapni

2013. júl. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó mutass T/S paramétereket, a gyári adat annyi volt, hogy 49liter reflex.
2013. júl. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 feri123 válasza:
le írtam mindent ott a gyári ládája is felesleges ezután bármiről is vitatkozni kicsit egyébként körbe kellett volna nézni ennyi.
2013. júl. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szóval ez ilyen univerzális, akár több mély hangszórónak is jó láda, ok legyen igazad. 21e ért baráti.
2013. júl. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 feri123 válasza:
Hát igen direkt ezeknek a pioknak lett csinálgatva nem hinném hogy egy sz*r ul megtervezett darab
2013. júl. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Találtam paramétereket, mondjuk ez is olyan dolog, hogy kinek mi tetszik, reflexben mélyebbre megy, zártban viszont egyenletesebb. :)

2013. júl. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 feri123 válasza:

Igen méllyabra megy reflexben,viszont hamarabb is torít mint egy zárt,én zártra szavazok kellemesebb szebb mélye van ha meg olyan durvát akar az ember hogy szétszakítsa a kocsit az meg vegyen szubcsöveset bár mint ahogy írtam is hamarabb lekezd torzítani mint a zárt.

De elvileg a láda amit feltettem ahoz készült.

2013. júl. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!