Letölthetek-e DLC-t XBOX 360-ra ha ki van flasheltetve?

Figyelt kérdés

Vettem egy játékot, pontosabban a GTA IV Full Editont és ahoz kapok DLC-ket és, hogy azt tudom-e használni, ha ki van flasheltetve az XBOX-om?

Ja és még annyi, hogy Goldom az lenne, de ahogy tudom ha flashelt XBOX-ról megyek fel egyből bannolnak, ez igaz-e és ha igaz van-e valami módja annak, hogy a flashelést az XBOX-ról visszavonjam? Mert a játékaim mind eredetiek.

És azt egyáltalán, hogy tudnám írott játék nélkül, hogy egyáltalán ki van-e flasheltetve az XBOX, mert ebben nem vagyok teljesen biztos. Ja és itt a játék linkje: [link] vilag .hu/xbox360/ grand-theft-auto-iv-the-complete-edition/3105

Előre Köszönöm



2013. júl. 2. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Először csak megjelölik "flag"-elik a gépet,és a legközelebbi Live-ra történő fellépéskor kapod a bann-t.

Állítólag vissza lehet állítani a flash-elt gépet,úgy hogy kiolvassák a gépből az eredeti "firmware"-t,de ezt attól kéne megkérdezni aki a "butítást" csinálta a gépen.

Az eredeti firmware-t a flash előtt lemezre szokták íratni,hogy bármikor vissza lehessen állítani a gépet,de ezt nem igen kéri az emberek 99%-a ezért + pénzért oldják meg a sufnisok.

A gépet úgy tudod kipróbálni,hogy kérsz egy írott játékot kölcsön ha elindul akkor flash van a gépen.

2013. júl. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ remélem segít majd, csak az az egy bajom, hogy 2012 novemberjében vettem a gépet és már akkor ki volt flashelve elméletileg, de az előző tulajdonosának volt liveja és le volt töltve egy csómó játék, de a boltba azt mondták, hogy flashelt és így nem tudom, hol flashelték, de majd megpróbálok utánajárni, vagy legfeljebb a lakóhelyemhez közel boltokat megkérdezem, hogy ők tudnának-e vele valamit kezdeni. Ja meg nem tudom, hogy hanyas rajta a flash, szóval még ezt kéne kideríteni, ezt nem tudod, hogy hogy kéne?
2013. júl. 2. 14:21
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja meg annyi, hogy amíg a DLC-ket letöltöm nem bannolnak?
2013. júl. 2. 14:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom hogy az újabb flash-el ellátott gép nem játsza le a 2012 előtti játékokat a régebbi falsh pedig nem játssza 2012 utániakat.
2013. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bármikor bannt kaphatsz akár játszol vagy letöltesz.

Amúgy a bann hullámokban történik,ha már megjelöltek pár gépet általában utána indítják el a folyamatot.

Volt rá példa hogy egyetlen hullámban 25.000 gépet bannoltak a Live-ról.

A kockázat a tiéd,ebben nem tudok segíteni.

2013. júl. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ok, de a flasht nyom nélkül nem lehet eltávolítani?
2013. júl. 2. 15:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Erre csak tudja a választ aki flash-eli a gépet.
2013. júl. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sajnos a flasht nem lehetett a gépről eltávolítani, ha online akarok játszani azt mondták újat kell venni, na mind egy majd egyszer, ha lesz rá pénzem beruházok egy másikra, amit nem fogok flashelni, sem flashelten venni
2013. júl. 13. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!