Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Akarok venni Xbox-ot a 250Gb-o...

Akarok venni Xbox-ot a 250Gb-os Slimet, használtan, de látam hogy már van 35-45ezer között. Egyébként ezeknek a Slimeknek van problémájuk, van vele sok gond?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen problémák lehetnek vele,mert én még 2007-2008 körül vásároltam egy régi xboxot és azzal Mindig baj volt(3LED) el is adtam aztán,mert állandóan kiújult. Kérdésem hogy ezekkel ha van is gond, mi? drága orvosolni, 2011-es évjárattól jók már? Nem fogok ezzel is ráfaragni és több tízezreket veszteni?

2013. júl. 11. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Slimekkel már abszolút nem lesz problémád, kisebb az energiaigényük, kevésbé melegednek és így jóval kisebb a meghibásodás lehetősége a régi fatokhoz képest. E melett mivel jobb a hűtés, így gyorsabban bootolnak be. (Bár ez elsősorban a vadiúj Xbox 360-ra jellemző, aminek a dizájnja már olyan mint a One-é) Én viszont azt javasolnám, hogy rakj hozzá 15 Mátyást és 60 ezerért már újonnan megkapod a legújabb szériát, akár még nagyobb HDD-vel is, kapsz hozzá garanciát, stb. Nem tudhatod, hogy amit használtan megvennél azt előtte mennyit nyúzták. Az a plusz 15 szerintem ennyit megér. Én is egyébként most fogok venni és én is használtat néztem, viszont az új szériás slimek 50 körül mennek és akkor már inkább hozzádobok egy 10-est. :) Persze ezt már te döntöd el, a lényeg: A slimekkel már nem lesz 3Led, illetve hasonló problémád. :)
2013. júl. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, köszi:)

És még annyi, hogy a One-dizájnosat te hol nézed 50 körül?:O

2013. júl. 11. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!