Mi lehet a baja egy Fender 120 W-os erősítőnek ha bekapcsol, világít de nem szól?

Figyelt kérdés
Hozzáértők és zenei tapasztalatokkal rendelkezpk válaszát várom. az a szituáció hogy adott egy Fender márkájú kombó/erölködő és a bekapcsolás után nem szólal meg. Világít tehát áramot kap, áram alatt van, de nem szól! Mi lehet a problematika??

2013. júl. 13. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
rossz
2013. júl. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 pinkpancser ***** válasza:
Elektronikánál túl sok probléma lehet, így szétszedés nélkül nehéz bármit is mondani róla.
2013. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Folyadék került a rendszerébe és azóta ilyen !
2013. júl. 13. 12:55
 4/9 pinkpancser ***** válasza:
Ha utána használtátok még, akkor lehet nagy probléma! Gyorsan kihúzva, kitakarítva, megszárítva gyorsan működőképes lehet, de ha benne marad és használják is, akkor el tudnak tűnni alkatrészlábak, illetve el is szállhatnak bizonyos dolgok. De jó esetben egy alapos takarítás még segíthet.
2013. júl. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerinted ennyi információból, mikor még a pontos típusát se adtad meg, ki tudja megmondani, mi a baja? Maximum Uri Geller. :)

És miért nem írtad már le rögtön az elején, hogy lelocsoltátok? Az elég egyértelművé teszi, mert nem szokott jót tenni neki.

Egyébként meg vidd el egy szakemberhez, aki ért hozzá, az majd kideríti, ha ott van előtte és szétszedi.

Teljesen értelmetlen dolog itt a GYIK-on azt várni, hogy bárki megmondja látatlanban, hiányos információk alapján.

2013. júl. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ha van effekt-hurok az erositon, akkor egy kabellel kosdd ossze a ki es bemenetet! Nekem is hasonlo problema volt, kulon szolt az elofok, es vegfok, de nem kapcsolodtak.
2013. júl. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 papa777 válasza:
Lehet vicces lesz, én, amikor megvettem az erősítőt, azért nem szólt, mert nem az inputba, hanem az aux in-ba dugtam xDDDD.,Bocsi az offért.
2013. aug. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi lehet a baja? Szerintem elromlott. Szerinted?
2013. aug. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kimenő biztosíték éghetett ki, feltéve ha van ilyen benne. Nekem ez volt, mikor egyszer elázott.
2013. aug. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!