Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nemsokára megjön az XBoxom +...

Nemsokára megjön az XBoxom + Kinecttel és lenne 1-2 kérdésem. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Nos már régóta szerettem volna egyet, mert nagyon bejön meg minden..

Szóval olvastam hogy ha nincs elég nagy helye a konzolnak levegőzni akkor nagyon felmelegszik?.. Lerakja a földre, és ott tud szellőzni( állítva ) ?

Kinectnek pedig melyik a leg optimálisabb hely, hogy jól érzékejle az embereket?


ez a 2 kérdésem lett volna :)

Ha esetleg még tudtok tippeket adni, azt megköszönném :)



2013. júl. 14. 13:18
 1/9 A kérdező kommentje:
*Lerakjam .. :)
2013. júl. 14. 13:19
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt állítva ne használd mert az egy baromság. Oké hogy minden képen így látod de így jobban rongálódik benne a lemez meg nem tesz jót neki. Igaz hogy az alján meg a tetején kell szellőznie ez idő alatt mehet a földre nyugodtan de figyelni kell hogy hova teszed. Ha padlószőnyeg van eszedbe ne jusson oda tenni mert ugye az rugalmas a tartó bakok nem tudják megtartani és alul teljesen leszigetelheti amivel szépen lefőzheted a gépet.

A tetejénél is kell nagy terület hogy a kifújt meleg levegő megfelelően tudjon áramlani. A Kinectet célszerű mellé tenni, eszedbe ne jusson a konzol tetejére vagy a tv tetejére tenni.

Ha a polcodon vagy az állványon nincs elég hely akkor célszerű csinálni egy mini polcot ha van egy kis barkácsolási készséged amin tárolod az xboxot. Az xbox mehet egy alsó részre ahol a konzol és a másik polc vagy bútorlap közt van minimum 15 cm-es távolság után a másik polc részre mehet rá a kinect. És ezt odateszed a Tv állvány mellé vagy szerelsz rá kerekeket és ha nem hazsnálod akkor betolod egy biztonságosabb heléyre és ennyi, ha használod kiviszed és jólvan.

Költözésem előtt én is így használtam. Amikor beköltöztem a nagyapám házába akkor egyedileg csináltam TV állványt ahol a Tv melletti részen van a konzol a kinect pedig a TV másik oldalán. És így teljesen jó, a konzol tud levegőzni szépen, az alap tartó bakokra még 2-3 cm-es bakokat tettem hogy alatta is tudjon mozogni jobban a levegő.

2013. júl. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kinect tökéletes a TV tetején, de igazából bárhol, csak jól lásson téged. A box nyugodtan lehet állítva és fektetve is, a lényeg, hogy a hol veszi a levegőt, ott legyen vagy 10 centi hely.
2013. júl. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Állítva ne használd semmi képen sem a DVD drive nem arra helyzetre lett tervezve,állított helyzetben a tengely egy irányban van terhelve a lemez súlya miatt,így jobban kopik.

Fektetve használd,körben bőven legyen hely szellőzni 20-30cm minimum + én a lábai alá ásványvizes kupakokat tettem hogy alul is legyen hely a szellőzésre.A gépem most lesz 5 éves (Jasper),ha érzem hogy melegszik,akkor játék közben is rásegítek a hűtésre egy asztali ventilátorral,olyan 15-20cm fújatom a jobb oldalát,és a érezhető is a hátulján ahol távozik a gépből a meleg levegő,hogy langyosnál nem melegebb.

2013. júl. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek !

Parketta van, nincs szőnyeg.. én sem szeretem :D..

Úgy jó hogyha az Xboxot leteszem a földre, és a falig van kb 30cm és körbe még 20cm kb.

Ventillátor meg van, ha kell..

És a kinect... Nos a TV-m egy ilyen asztalka szerűségen van, amelynek van egy kinyitható üveg ajtaja ( alatta )

és ott van 2 polc, egyiken van az UPC boxa, alatta meg CD-k..

Na és úgy jó lenne a kinect( Az az asztal kb 1m széles)

hogyha a TV-t hátrébb tolom, és a kinectet oda rakom a TV- elé?~


így gondolom :)))


[link]

!

2013. júl. 14. 22:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Teljesen jó megoldás.

Még annyit mondanék,hogyha én nem használom az Xbox-ot letakarom egy erre rendszeresített terítővel + érdemes kihúzni a konnektorból ha nem játszol vele,vagy ha kapcsolós hosszabbítóval csatlakozol a konnektorhoz akkor elég a kapcsolót kikapcsolni.(biztos ami biztos)

2013. júl. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kösziiiiiiiiiiii :D
2013. júl. 15. 13:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Tökéletes megoldás. Nekem a kinect a tv előtt van. Még annyi, hogy eszedbe ne jusson betenni a boxot a upc melletti polcra( a tv-től jobb alul lévő nem üvegajtós) kispolcra).


Én próbáltam így, nekünk is ehhez hasonló az elrendezése a tv-nek meg mindennek. Én betettem a UPC mellé, de nem volt jó neki! Fújta a meleg levegőt, és nem tudott eltávozni! Olyan volt, mintha az éjjeliszekrényem fiókjában tároltam volna az xboxoot. Kb egy fél óra után a konzol teteje megfoghatatlan lett, a butor lapját meg alaposan felforrósította. Én régebben függőlegesen használtam, egy alkalommal azonban betettem a lemezt, ami a helyén is maradt, behúztam a tálcát, de amint a tálca bezárult a lemez kiesett a helyéről, és kész! Az olvasó fej nem találta a lemez lyukát, ígyelkezdett forogni az olvasófej, úgy, hogy közben a CD hátoldalát szorította. Ezek után én nem tudtam kivenni a cd-t mert a tálca az elején ki sem nyílt, majd akkor is csak 1-2 centire nyílt ki! Nagynehezen seikerült kiszednem a cd-t, de hál' Istennek nem lett baja! A barátom aki ugyanígy használta, ő sokkal szerencsétlenebbül járt. Betette a lemezt, a függőlegesen álló box-ba de valami nem jól sült el. így amikor a box, elkezdte pörgetni a lemezt, az egyenesen elszabadult, szétütve az xbox szerkezetét. Elvitték a szervízbe kiszedték, de a lemez annyira totálkáros lett, hogy tükörképét sem lehetett látni az embernek!

2013. júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

;ooo az durva=/

köszi hogy válaszoltál:).

.A kinectet a TV-elé tettem, az xboxot pedig a tv mellé :D (fektetve)

jól szellőzik, ment kb 5 óra hosszát,és nem volt annyira meleg:)


És köszi mindenkinek!

2013. júl. 17. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!