Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Amerikában vagyok és nemsokára...

Amerikában vagyok és nemsokára megyek haza. Mit érdemes itt vennem és hazavinni?

Figyelt kérdés
Főleg elektronikai cuccokra gondolok, de más is jöhet...

2013. febr. 11. 15:26
 1/8 Osynho ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag mindent, Magyarország a legnagyobb lehúzó hely. :) Egyébként telefont, tabletet, laptopot, tv-t, hifit, benzint, kaját, autót, bármit. :) Sok minden van, ami nálunk nem is kapható, sőt ebayről rendelve még ingyen oda is viszik neked.
2013. febr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
én ott maradnék...
2013. febr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden i-s dolgot. Itt dupla áron megveszik a fanok.
2013. febr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szinte bármi.


Fényképező, objektív, kamera, tablet, ebook. Telefonnál vigyázz, hogy az európai sávokat is tudja.


Elemlámpa (Maglite), zsebkés (Leatherman, de a Victorinox is sokkal olcsóbb), cipő, kabát, bakancs.


Tölthető elem, napelemes töltő, stb.


Vigyázz a reptéri súlykorlátra, valamint ha nem kibontva hozod haza a cuccot, akkor keményen megvámolhatják Ferihegyen. Bécsben annyira nem foglalkoznak ezzel.

2013. febr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gabor.galilei ***** válasza:
100%
Vegyél sok nyugtatót és RETUR jegyet a repcsire :) Itthon már megint peresztrojka van :))
2013. febr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak ismételni tudom az előzőeket:


1) bármit, mivel minden olcsóbb

2) maradj kint

2013. febr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyébként Nexus 4-re itthon is hatalmas igény van, ott megtudod venni 300 dollárért vagy 350-ért a 16 gigásat, és itthon egy 100-asért garantáltan még aznap elpasszolod. Csak boltokba nem nagyon kapható ott sem, Google Play-ről kell megrendelni, ott meg vagy 1 hónap is lehet a szállítás.

De Nexus 7 is olcsóbb ott, ami viszont úgy tudom rögtön elhozható boltokból is.

2013. febr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%
Benzint... hahaha :D
2013. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!