Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mitől "zúghat" a basszus, ha...

Mitől "zúghat" a basszus, ha nagyobb hangerőn szól? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Alapjáraton nem zúg ! Ez egy pár hangfal és az egyikkel volt már ilyen probléma, azonban mivel a szüleim nincsennek itthon egy jó ideje ez által, nem tudok megkérni senkit, hogy segítsen megcsinálni.


A probléma.. : nagyobb hangerőn a sub berezonál. Valami elszakadt benne, ami hozzá ér a subhoz, amikor nyomja a basszust ugye, de nem tudom, hogy micsoda és nem is merem szétszedni amíg egy hozzáértő kéz nem válaszol nekem. (:D)


Mit tudnék ez ellen tenni?

Javasolt az itthoni javítása, vagy feltétlenül vigyem szerelőhöz? ( Nem szeretnék több ezer forintot kiadni emiatt.. mert szól így is, csak félek, hogy további kár lesz benne. )


Illetve, a membránokat kitudom nyomkodni ? ( Kishúgom még régen benyomta őket, mert nem tudta, hogy nem szabad aztán most a subon kívül a 2 magasnak a membránja be van nyomva. )


Köszönöm szépen a választ előre is !


Illetve elnézést, ha rossz helyen tettem fel a kérdést, de nem találtam a megfelelő csoportot.



2013. júl. 15. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézz bele először. Nem lesz semmi baja attól, ha leveszed a hátulját!
2013. júl. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!