Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lenne egy kérdésem két laptopp...

Máté kitti kérdése:

Lenne egy kérdésem két laptoppal kapcsolatban. Két kijelzőt szeretnék ki cserélni hogy kell?

Figyelt kérdés
Azt szeretném meg tudni hogy van egy HP dv6000 laptopom és egy HP530 as laptopom. Az 530-nak be van törve a kijelzője és szeretném kicserélni a dv6000-resére, meg csináltam de nagyon halványan jött be a kép, inkább mintha söttét lenne, egyszer be jött szépen azóta semmi, szeretném ha jó lenne, tidtok segiteni hogy mit csináljak vagy hogy mitöl lehet ez? Köszönöm a válaszokat.

2013. júl. 17. 08:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a csatlakozók máshogy vannak kiosztva, vagy más a működési feszültség, stb. Amúgy van egy hibás HP 530-as laptopom, ha szeretnéd, akkor ingyen odaadom neked a kijelzőt. Bár nem tudom hogy ép-e, mert azzal a hibával lett "letámasztva", hogy remeg a kép, meg már lassú volt mint a franc. De a képremegés tuti hardveres gond, szóval a képernyő szerintem jó. Csupán a postát kéne fizetned.:) Ha érdekel, akkor megnézem neked, hogy műxik-e még.
2013. júl. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha emlékeim nem csalnak akkor a kijelző ccfl fénycsöves 15,4 " os mind kettőben ha a kép müködik csak halvány de egy szer jó volt akkor minden bizonyal a ccfl cső kábele csuszott ki az inverterből azt dugd rendesen be (rozsaszin-fehér vezeték a kijelző alján kis csatlakozóval) ha ez nem segít akkor lehet inverter vagy kijelző vagy alaplap hiba is. De szerintem megoldja aproblémát.
2013. júl. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!