Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Van egy psp 1004-em elromlott a tötlő ezért vettem egy másikat.a töltőre az van rá írva hogy 5V.az aksi pedig az hogy 3.6V.de ahova bedugom a pspbe a töltőt oda az van írva hogy 5V.mi lehet a gond?

valaki help



2013. júl. 18. 11:57
 1/3 A kérdező kommentje:
de majdnem 1évig állt a psp.Régen amikor nem volt benne aksi csak a töltő volt bedugva úgy is beindult most úgy se.
2013. júl. 18. 12:44
 2/3 A kérdező kommentje:
valaki válaszoljon már légyszives
2013. júl. 18. 13:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Én válaszolok! Nem írtad le teljesen a kérdésed nem fejtetted ki és egyéb gondok vannak a kérdéssel!

Attól tartok leégett a végfok vagy tekercselés szóval az első védelmi vonala az áramkörben! Vagy ha sima 1004 esről beszélsz ami 2004-es kiadású konzol akkor 1800 mAh tőltő kell hozzá ami a valaha gyártott legnagyobb psp töltő 2014-ig (5v mind) teneked egy 1200 mAh töltőd van és nem kap elegendő áramot a rendszer beindulásához! Az aksid nem gyári vagy egyébb gond lehet vele de az az igazság hogy ennek a modellnek a technológiájával nem vagyok teljesen tisztában 5v az aksik is fél év alatt a psp li-chrome akumlátorai lemerülnek ha nem helyesen tárolód 24 órán át tölteni kell amit csak gyári töltővel ajánlok vagy bebikázni derect töltéssel.

Összefoglalva: nem gyári az aksi kicsi a töltése a töltőnek! Elromolhatott ha próbálkoztál!

2014. dec. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!