Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Televízió vásárlás előtt...

Televízió vásárlás előtt állunk és kinéztem két készüléket, de nem tudom, szerintetek melyik jobb készülék? Egy Samsung UE32EH6030 vagy egy LG 32LN575S?

Figyelt kérdés
Mindkettő ára kb. egyforma és ennyi keretem is van rá maximum. Az LG-re azt írják két magos processzorral szerelt, és 100 Hz-es, míg a samsung 1 magos úgy tudom de 200 mhz-es a processzora. Élőben csak a képüket volt szerencsém összehasonlítani, de épp egy nagyon kockás tv műsor ment mindkettőn. Ami samsungnál tetszik hogy realisztikusabb a kép mozgása és ha jól tudom van benne 3D amit lehet szemüveggel használni. Az LG-be nem tudom van e 3D és ha igen, mennyire éri el a samsung szintjét. Viszont az LG-be van smarthub (amit nem ismerek) és van internetböngésző is meg műholdvevő. Szerintetek melyik éri meg jobban? Főleg tapasztalatokra lennék kíváncsi, aki esetleg próbálta már mindkét modellt.

2013. júl. 19. 21:47
 1/4 A kérdező kommentje:
* Helyesbítek nem a processzora 200 mhz hanem a képfrissítése.
2013. júl. 19. 21:49
 2/4 anonim ***** válasza:

A Samsung-ot javasolnám de ezt a kivitelt (mivel a 6100-as szériától már a panel 200Hz-es)

Amit linkeltél az "EH" 2012-es év eleji széria,és valóságban csak 100Hz-es a panel a másik 100Hz-et skálázó elektronika (UP Scaler) dobja rá (mondjuk még mindig jobb mint az LG).

Azt javasolnám hogy egy picit tegyél hozzá és ezt vedd meg ha lehetséges ez "F" 2013 széria és valós 200Hz.

A 3D tekintetében az aktív szemüveges (ami a Samsung modellekre vonatkozik) sokkal jobb a passzívnál (ami az LG TVk-re vonatkozik).


[link]

2013. júl. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még annyit hozzáfűznék hogy tapasztalatból írtam.

Nekünk 2 Samsung TV is van az egyik az enyém a másik a szüleimé,mindkettő 200Hz-es (Samsung UE40ES6100 a másik 32"-es) az ismerőseim 99%-nak Samsung TV-je van sokakkal én mentem TV-t választani,és egyikük sem bánta meg.

2013. júl. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Helló! Köszi az infókat, meg erősítetted a döntésem, mert félig inkább a samsung felé húztam én is. Smarthub miatt is lehet 6100-as modell lesz, bár én láttam a media marktban a 6030-as modellt és eltudnám viselni bőven a 100 hz-t is, elég szépek voltak a mozgások. :) Viszont azért smarthub jó lenne ha lenne benne. 6030-ba úgy tudom nincs, még böngésző sem.
2013. júl. 21. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!