Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LG DP522H típusú Dvd lejátszóh...

LG DP522H típusú Dvd lejátszóhoz milyen Pendrive-ot vegyek amit be fog olvasni a készülék Usb csatlakozója?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma vettem a Tescoban 7290 Ft-ért egy LG DP522H típusú Dvd lejátszót... jó vételnek tűnt/tűnik mivel tud DivX-et, HDMI csatlakozás, van rajta USB, 1080-ra felskáláz, stb...szóval ebben az árkategóriában ilyen márkás cuccot nem is reméltem, de valszeg kifogtam.

Hazajöttem, összedugtam, Dvd lemezzel kipróbáltam, zsír minden...

Jött az USB! Elő is kotortam az ősrégi 2GB-s TDK pendriveomat...rátoltam két filmet, bedugtam az usb-be, de semmi...nem is villogott a pendrive (ha a gépbe dugom villog, ha olvassa :D ) és kiírta a készülék persze hogy nincs lemez...Próbáltam Fat16-tal, Fat32-vel, még NTFS-el is....de semmivel nem ment....a filmen kívül próbáltam sima jpeg fájlokkal, mp3-akkal de semmit sem olvasott be, hozzá sem nyúlt a pendrivehoz a ketyere...

Gondolom a Pendrive-val lesz a gond...vagy esetleg van még vmi tippetek? A távirányítón, és a Dvd lejátszón nem találok semmi olyasmit amivel át kellene váltani Usb-re, meg gondolom annak magától indulnia kellene, mármint a beolvasásnak....

HA vennék egy új pendrive-ot akkor milyet vegyek? Nem szeretnék megint zátonyra futni :) 4és 8 gigásokban gondolkodom, nekem ez bőven elég....

Várok, és előre is köszönök mindent választ!



2013. júl. 20. 19:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!