Melyik konzolt érné meg jobban megvenni?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy gépet csak nem tudom, melyik a jobb.

PS3 vagy az X-box???

Nézem a 2013 as játékokat és PC-re már nagyon nem is gyártnak csak ilyenekre ezért szeretnék venni egyet

Melyikre vannak a jobb játékok vagy könnyebb beszerezni?

Például a God of War is nagyon tetszik de azt se adjak ki pcre



2013. júl. 21. 13:28
 1/3 anonim válasza:
Nekem Xboxom volt és meg voltam vele elégedve. Ha nincs annyi lóvéd és van eszed, akkor veszel egy használt gépet, ami flashelve van, csak letöltöd hozzá a játékot és kiírod dvd-re, nem kell minden játékért legalább 10 ezer forintot fizetni. Én is így csináltam.
2013. júl. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ps3-om. Szerény véleményem szerint az x-boxot csak azért dicsőítik oly nagyra mert Microsoft és hát olcsóbb is. Szerintem a ps3om jobban megéri, bár nemsokára lesz 4 is. Én inkább kivárnám a 4et de hát a te döntésed, ha xbox360 és ps3 közül akarsz választani akkor szerintem alap hogy ps3!
2013. júl. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pedig a PS jobb, ha játékélményben nem is, de a PS sokkal tartósabb, tudok olyat, aki évek óta használja a flashelt PS-ét naponta több órát, és még nem sz*rt be, tökéletesen működik. Mig az Xboxok 1-2 év után megadják magukat.
2013. júl. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!