Honnan lehet letolteni az adobe flash playert tudom hogy mar nem lehet de valahonnan csak lehet. Mit lehet csinalni?

Figyelt kérdés
Androidos tabletem van es alapbol rajta van az adobe flas player 11.1. Es az adob air is de igy is egy par oldal azt irja hogy nincs AFP em ..t csinaljak,??

2013. júl. 23. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Használj más böngészőt vagy vegyél jobb tabletot.
2013. júl. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az androidos tabletek nagy része ma már HTML5-öt használ. Adobe-t letiltották. Nézz utána, lehet-e valahonnan (Google Play?) letölteni HTML5-öt.

Talán innen: [link]

2013. júl. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az 1 . Nek irnam hogy hasznaltam mar mas bongeszot de nem ..ja es ez egy hires jo tablet,a 2 nak pedig hogy kiprobalom de az a html5egynlo az adobeval?
2013. júl. 23. 17:05
 4/7 anonim ***** válasza:
HTML5 jobb, mint az Adobe! Majd meglátod, ha letöltöd, sokkal megbízhatóbb is. Nekem gyárilag ez van a tabletemen, az asztali gépen meg Adobe,látom a különbséget.
2013. júl. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Es a html 5 el fognak menni azok a dolgok amik adobeval kene menjenek ?pl. darkorbit,livemcha..?
2013. júl. 23. 17:33
 6/7 Jófej:D ***** válasza:
Én html5-el youtubeon nemntudok egy videót se elindítani (asztali nézetbe) puffin browserbe van flash player
2013. júl. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem minden videó és a játékok is futnak HTML5-tel a tableten, az igaz, hogy két magú procis és 3G-s. Az olcsóbb tableteken (20-30 ezer az áruk) nem biztos, hogy működik.
2013. júl. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!