Suzuki swiftben szeretném kivenni a rádiósmagnót. De lemezburkolatban van benne a lejátszó. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nincs ilyen fejegység "kiszedő" kulcsom. A lemezburkolatot meg gondolom feszítéssel nem ajánlatos csinálni,mert a másik lejátszó visszamenne abba.

2013. júl. 23. 23:29
 1/2 anonim válasza:
Pedig sajnos feszegetned kell! A kiszedőkulcsot 2db szeggel, vagy gyufaszállal tudod helyettesíteni. Ha ezzel kész vagy, akkor a rádió 2 oldalát 1-1 csavarhúzóval kell kifeszítened, mivel azon a lemezburkolaton kiálló karmocskák vannak, hogy ne ugorjon ki a rádió magától! VAGY, ha van elég helyed és látod, akkor azokat a karmocskákat egy lapos fejű csavarhúzóval szépen kiegyenesítheted te is és akkor nem kell annyira feszegetni a rádiót!
2013. júl. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igen úgy tudtam megoldani elején kis feszegetéssel utána benyúltam laposfejű csavarhúzóval és lenyomtam a kiálló "pöcköt" így kitudtam venni.
2013. júl. 28. 02:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!