Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy hettel ezelott "kihoztam"...

Egy hettel ezelott "kihoztam" egy Samsung Galaxy tabletet a Hipernet elofizetesem melle, van ra lehetosegem h eladjam?

Figyelt kérdés
A tablete ingyen "hozhattam" ki, de nem igazan van ra szuksegem, inkabb elcserelnem VGA-ra vagy keszpenzre valtanam. Van erre lehetoseg, attol h nem boltban vettem hanem egy mobilszolaltatotol "hoztam" ki 2 eves szerzodes melle?

2013. júl. 26. 00:12
 1/8 anonim válasza:
Nem nagyob esélyes...
2013. júl. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
es miert nem? :S
2013. júl. 26. 00:37
 3/8 A kérdező kommentje:
hat oszt mir nem??:O :S
2013. júl. 26. 00:43
 4/8 Gugu Gabor ***** válasza:
a tab ha sim es ugyan úgy szolgáltató függő mint a mobilok, ezt az eladásnál nem árt tisztázni, az előfizetést pedig attól függetlenül hogy a tabot eladod továbbra is fizetned kell. elvileg külön garancia jegyet kapsz hozzá szóval azzal nem lehet gond kb ennyi
2013. júl. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az 1 ft-os készülékeket NEM lehet eladni a szerződés lejárta előtt! Ez bűncselekmény (csalás) és feljelenthetnek érte, a szolgáltató meg is teszi. Nehogy azt hidd, hogy nem veszik észre, ha nem töltöd fel a 6 GB mellé a honlapról a másik 4 GB-t egyesével. A SIM-et ellenőrzik, akármelyik szolgálató ez.
2013. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az Előfizető az 1 éves vagy 2 éves határozott időtartamú Előfizetői Szerződés megkötésével a kapott kedvezményekre figyelemmel vállalja, hogy a szerződést a határozott idő lejárta előtt nem mondja fel, illetve nem követ el olyan

szerződésszegést, amely alapján a Szolgáltató a szerződést felmondja, vagy a szolgáltatást korlátozza.

Amennyiben az Előfizető a fenti kötelezettségeit megszegi, kötbért köteles fizetni. A fizetendő kötbér mértéke az Előfizető által igénybe vett kedvezménnyel egyezik meg.

2013. júl. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a felvilagositast! Megy mindenkinek a zoldkez:)
2013. júl. 26. 12:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy nem a Voda, hanem a Telenor) ez még rosszabb. ÁSZF (Általános Szerződési Feltételek) érvényes minden esetben, olvasd el az összes apróbetűst. Az ördög a részletekben lapul.
2013. júl. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!