Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van olyan Settopbox, amihez...

Van olyan Settopbox, amihez nem kell "szatelit" antennát kapcsolni?

Figyelt kérdés
Kipróbálnám a kábel TV mellé ezt az ingyenes hét csatornát, de ha muszáj hozzá olyan olyan nagy antennát kapcsolni, akkor felejtős a téma. Van olyan settopbox, amihez esetleg nem kell?

2013. júl. 28. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nincs olyan set top box ami antenna nélkül működne , feltétlenül kell az antenna, tetőantenna ajánlott, normál uhf antenna kell hozzá, nem parabola
2013. júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A tévédben nincs véletlenül beépített DVB-T tuner?
2013. júl. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A 7 ingyenes csatorna vételére alkalmas DVB-T vevőhöz nem "szatelit"-antennát, hanem földi UHF antennát kell kapcsolni.

[link]


Azon nem gondolkodtál, hogy jutna be a sugárzott jel a "dobozba", ha nem kapcsolsz hozzá antennát?

2013. júl. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem ismerem a technológiát, gondoltam van beépített antennás is, vagy ilyesmi integrált megoldás.
2013. júl. 28. 18:52
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs a tévémben. Panasonic Viera TX-L32C10P.
2013. júl. 28. 18:53
 6/9 anonim ***** válasza:

Viszont én itt azt látom, hogy van benne dvb-t tuner:

[link]


Ha jó helyen laksz, és jó a lefedettség, akkor elég lehet egy beltéri antenna (esetleg egy jó erősítésű) is, és azt bedugnád a koax aljzatba - HA már nem lenne ott a kábeltvjé...

Különben meg fölösleges a 7 ingyenes csatorna, mert uazok megtalálhatók bmelyik szolgáltató kínálatában.

2013. júl. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nincs beépített antennás megoldás, a kisméretű szobaantennák pedig semmit sem érnek, pl ilyenért NE adj pénzt :

[link]

[link]

[link]

A tvdben még a régi mpeg2es tuner van , nem alkalmas a mindig tv adásának vételére, külön set top box kell hozzá , itt van egy akciós csomag antennával és set top boxal :

[link]

2013. júl. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az van igazából, hogy van egy nagyobb TV, az a Panasonic, ami közös, meg van egy a saját szobámban de az csak ilyen kicsi kínai CRT TV, viszont a Panán még élvezni is lehetne az éles képet és nekem bőven elég lenne, ha digitálisan tudnám nézni az RTL-t, meg a Forma-1-et az M1-en, de ennyi köcöllék mellett felejtős, mert csak én nézném egyedül, úgy meg nem érné meg. Viszont, ha veszek egy kisebb TV-t, amiben van DVB-T tuner, akkor ahhoz nem kell venni semmit sem, hogy tudjam fogni a digitális adást?
2013. júl. 28. 22:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Tetőantenna mindenképp szükséges !

Én is HDben nézem az m1en a Forma1et , megéri !

2013. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!